Knight Online Oyun içinden PowerUp Store kullanılarak Bronze Silver Gold Platinu

'Güzellik & Bakım' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 5 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Knight Online Oyun içinden PowerUp Store kullanılarak Bronze Silver Gold Platinu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Knight Online Oyun içinden PowerUp Store kullanılarak Bronze Silver Gold Platinu

  1
  - Oyuna giriş yapın.

  2 - Oyun penceresinin sol alt kısmında bulunan P harfine tıklayıp PowerUp Store'u açın

  [​IMG]

  3 - PowerUp Store içerisinde üst bölümde 2. link olarak bulunan Elite Club linkini kullanarak Premium'ların listelendiği sayfayı açın.

  4 - Bu sayfa üzerinde yükleme yapmak istediğiniz Bronze Silver Gold veya Platinum Premium türünün yanında bulunan BUY buton linkine tıklayın.

  [​IMG]

  - Açılan sayfada orta bölümde hangi yöntemle yükleme yapacağınız sorulmaktadır. Bu bölümde Silkroadmax'in yükleme yöntemi olan KESN'i seçin.


  [​IMG]


  6 - Açılan sayfada Silkroadmax tarafından Ticket Sisteminden size teslim edilen KESN kodunu " - " işareti kullanmadan kutucuklara doldurun ve Submit butonuna basın.

  [​IMG]

  7 - Kodu doğru olarak girdiğinizde Submit ile gönderdikten sonra "Your Payment Has Been Approwed" yazısı görünür bunun anlamı kodun başarılı biçimde yüklendiğidir.

  Not 1 : Yükleme biçimi tüm premiumlar için birbirine benzemektedir, tek yapmanız gerek satın aldığınız türde premium için yükleme seçeneklerinden ilerlemektir.

  Not 2 : Web sitesinden premium al linkleri tıklanırken Windows Internet Explorer, Güvenli Olmayan Bölge Devam Etmek istiyormusunuz gibi sorular sormaktadır. Bu sorulara Evet'i seçerek cevap veriniz.

  [​IMG]

  Not 3 : Silver Gold ve Platinum Premium için gelecek olan hediyeler ve kullanım özellikleri sadece yüklendiği server'da geçerlidir. Bunun anlamı şudur : Aynı kullanıcı adı ile hem Edena'da hemde Ronark'ta karakteriniz olduğunu düşünelim. Eğer Silver Premium alıp Edena'daki karakterinize yüklerseniz Trina ve G1 kredisi Edena'da kullanılabilir olacaktır. Daha sonra aynı ID ile Ronark'a girdiğinizde premiumun hızlı giriş özelliği Ronark için geçerli olacak ancak Trina, G1 ve diğer özellikler sadece Edena'da geçerli olacaktır.

  Not 4 : Silver Gold Platinum Premium için hediye gelen G1 800 ve Trina gibi özellikler kendiliğinden yüklenir. G1 800 doğrudan PowerUp Store sağ alt bölümünde görülebilir. Trina ise doğrudan Inventory'ye gelir.

  alıntıdır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Knight Online Oyun Forum Tarih
Knight OnLine User barları - Knight OnLine oyuncusu İmzaları - Userbarları Kaliteli Userbar 4 Ocak 2009
Knight Online Combo Nasıl yapılır? Resimli Anlatım Diğer Oyunlar 12 Kasım 2010
Knight Online İtemler Sözlüğü Diğer Oyunlar 12 Kasım 2010
knight online komedi fotoğraflar Komik Resimler 10 Mart 2009
Knight Online 1.705 Download Ücretsiz Oyunlar (Free) 18 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş