Klasik Yüz Germe Ameliyatı Out

'Güzellik & Bakım' forumunda Fatma tarafından 6 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Klasik Yüz Germe Ameliyatı Out konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yeni "M.A.C.S. Lift" tekniği ile yüz germe ameliyatından korkmaya artık gerek yok... Yüzünüzdeki yaşlanma belirtisi çizgilerinizden kurtulmak artık çok kolay. 2.5-3 saatlik bir operasyon sonrası yeni yüzünüzle aynı gün evinize dönebiliyorsunuz. Son günlerin modasının, eşle birlikte estetik operasyonu olduğunu da unutmadan söyleyelim...
  Yüzümüz, yaşlanma belirtilerinin kendisini en çabuk gösterdiği uzvumuz. Aynı zamanda, fiziğimizin en dikkat çekici unsuru olması sebebiyle de en çok başvurulan estetik operasyonlar yüz operasyonları. Sarkmalar ve çizgiler, yüzümüzdeki yaşlanmanın en temel belirtileri… Ama artık bunlarla yaşamak zorunda değilsiniz.
  Çizgilerinden kurtulmak isteyen ama estetik ameliyat korkusuyla buna yanaşmak istemeyenlere güzel bir haberimiz var. Amerika’da ve Avrupa’da 2-3 yıldır, Türkiye’de de son bir yıldır uygulanan yeni bir yöntemle 2,5 ilâ 3 saat süren operasyon sonrası aynı gün evinize dönebiliyorsunuz. M.A.C.S. Lift “ Minimal Access Croniofacial Suspention” yöntemi lokal veya genel anestezi ile yapılıyor.
  Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, sizin için bu konuda merak ettiklerinizi açıkladı.
  Prof. Dr. Kışlaoğlu, Minimal Access Croniofacial Suspention (M.A.C.S. Lift), yani “minimal girişimle sarkan yüz dokularının kulak üstündeki sağlam kemik zarına asılması” tekniğinin 2,5 ilâ 3 saatlik lokal anesteziyle yapılan bir operasyon olduğunu söyledi.
  Estetikte Yeni Trend Eşle Birlikte Operasyon
  Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, son zamanlarda eşlerin, yüz gerdirme operasyonlarına birlikte başvurduklarını söyledi. “Eşlerin birlikte yüz gerdirmeleri son zamanların modası” diyen Prof. Kışlaoğlu, eşlerin birlikte müracaat ederek aynı gün veya bir gün arayla yüz gerdirme işlemi yaptırdıklarını ve kısa sürede normal hayatlarına dönebildiklerini ifade etti.


  10 Günde 10-15 Yaş Gençleşin
  Minimal girişimle sarkan yüz dokularının kulak üstündeki sağlam kemik zarına asılması tekniğinin, isminden de anlaşılacağı üzere kulak önünden çok küçük bir kesi yapılarak, lokal veya genel anestezi altında sarkan yüz ve boyun kaslarını deri altında kulak üst tarafındaki sağlam kemik zarına kalıcı ve sağlam dikişlerle asılarak yapılan bir ameliyat olduğunu anlattı. Bu ameliyatla aynı zamanda boyun ve yüz bölgesine liposuction da yapılabildiğini söyleyen Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, kısaca “M.A.C.S. Lift” olarak bilinen tekniğin, klasik yüz germe ameliyatına nazaran yarı zamanda ve çok daha güvenli olduğunu vurguladı.
  Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, şu bilgileri de verdi:
  "Bu teknikte klasik yüz germede, kimi zaman rastlanan yüz sinirini zedelenmeleri en aza inmektedir. Kulak arkasına kesi yapılmadığı için izler kısa zamanda kaybolmakta, morluk ve şişme daha az olmaktadır. Dolayısıyla kişi normal hayatına 10 gün gibi kısa bir süre sonra 10-15 yaş gençleşmiş olarak dönmektedir. Kullandığımız özel ve gizli dikiş sayesinde dikiş almaya gerek kalmıyor. Dikiş kendiliğinden eriyor."
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Klasik Yüz Germe Forum Tarih
Dünya Klasikleri Masallar Çocuklara Masallar Fıkralar 17 Ağustos 2016
Klasik Okul Zilini Nereden İndirebilirim ? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 28 Eylül 2012
Arkeoloji ile Klasik Arkeoloji Arasındaki Farklar Nedir ? Konu Dışı Başlıklar 20 Mart 2012
Klasik Arkeoloji Hakkında Bilgi Konu Dışı Başlıklar 26 Şubat 2012
2012 Sade Ve Klasik Etek Modelleri Bayan Giyimi & Bayan Modası 30 Aralık 2011

Bu Sayfayı Paylaş