Kisir İlköğretim Okulu Bilgileri Söke Aydın

'Aydın Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 11 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Kisir İlköğretim Okulu Bilgileri Söke Aydın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Kisir İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Söke'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Kisir İlköğretim Okulu Resimleri - Kisir İlköğretim Okulu Hakkında


  [​IMG]


  Okulun Tarihçesi

  Okulumuz arsası köyümüzün ileri gelenlerinden Ziya BAĞCIK tarafından bağışlanmıştır.1934 yılında okulumuz yapılarak eğitim ve öğretime başlanmıştır.Daha sonra eğitim öğretim varaka tipi yapılarda ve Köylüye ait Mehmet Zeki TÜRKAN'a ait binada geçici olarak hizmet vermiştir. 1967 yılında 6 derslikli yeni ilkokul binası yapılmış, 2000 yılına kadar burada eğitim yapılmıştır.Daha sonra çevre köylerin de taşınmasıyla mevcut bina yetersiz kalmıştır 1997 yılında zorunlu eğitimin sekiz yıla çıkmasıyla okulumuza 3 katlı kaloriferli ek bina temeli 01 Ekim 1998 yılında atılarak köylü devlet işbirliği ile 2000 yılında tamamlanarak eğitim öğretim hizmetine başlammıştır.Halen iki okul binasında eğitim ve öğretim yapılmaktadır.

  Okul Hakkında Tanıtım Bilgileri

  Okulumuz 2 binadan oluşmakta olup, A blok (Yeni Bina) 3 katlıdır. A blokta 1 adet Müdür odası,1 adet Müdür yardımcısı odası,1 adet Öğretmenler Odası, 1 adet Bilişim Teknolojileri Laboratuvarı,1 adet Fen ve Teknoloji Laboratuvarı,1 adet Kalorifer Kazan Dairesi,1 adet Yemekhane,1 adet Arşiv Odası ve 5 adet derslikten oluşmaktadır.B Blokta(Eski Bina)5 adet derslik ve 1 adet Kütüphane,1 adet araç-gereç odası, 1 adet depodan oluşmaktadır.Okulumuz 8 köyden 130 öğrencinin taşındığı Taşımalı Eğitim merkezidir.

  Okulun Resmi Başarıları

  2010 yılında yapılan İlköğretim Öğrencilerine yönelik Matematik Ve Fen Bilimleri Proje Çalışması Bu Benim Eserim Proje yarışmasında İzmir Bölge Listesine girmiştir.ADÜ Bu Benim İcadım 2.Bilim ve Proje Şenliğinde ilk 15 Proje arasında yer almıştır.
  24 Kasım 2009 Öğretmenler günü nedeniyle düzenlenen şiir ve resim yarışmasında şiirde ikincilik resim dalında da ikincilik ödülü almıştır.2008 Çin Olimpiyatlarında spor ve sağlık konulu kompozisyon yarışmasında Türkiye genelinde 14.olarak ilk 100 öğrenci arasında Şevval ERDUMAN adlı öğrencimiz ailesiyle birlikte 23 Nisan da bir hafta İstanbul'da Misafir edilmiştir.


  MİSYONUMUZ  ÇAĞIN GEREKLERİNE AYAK UYDURABİLEN BİREYLER YETİŞTİRMEK İÇİN ÖĞRENCİLERİMİZE VE ÇEVRESİNE NİTELİKLİ EĞİTİM VERMEK.

  [​IMG]

  VİZYONUMUZ

  HAYAT BOYU ÖĞRENEN MUTLU BİREYLER YETİŞTİRMEK.

  Kisir İlköğretim Okulu Aydın Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kisir İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kisir İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kisir İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kisir İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AYDIN / SÖKE

  Adı: KİSİR İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: KİSİRİLKOĞRETİMOKULU

  Telefon Numarası: 2565351029

  Faks Numarası:Bilgi Yok

  E-mail Adresi :312831@meb.k12.tr

  Web Adresi:Kisir İlköğretim Okulu  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kisir İlköğretim Okulu Forum Tarih
Katı Su Hava Sıkışma Deneyi Hangi Maddeler Daha Kolay Sıkışır Konu Dışı Başlıklar 5 Aralık 2013
İki Çıplak Bir Hamama Yakışır Atasözünün Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 12 Aralık 2011
Erkek Koyun Kasap Dükkânına Yakışır Atasözünün Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 4 Kasım 2011
Esmerlere hangi makyaj yakışır Güzellik & Bakım 3 Kasım 2011
Al Yakışırken, El Bakışırken Atasözünün Anlamı Açıklaması Atasözleri & Deyimler 21 Haziran 2011

Bu Sayfayı Paylaş