Kirazlı doğa Otel

'Türkiye Tatil Yerleri Hoteller' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Kirazlı doğa Otel konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Kirazlı doğa Otel

Kirazlıdoğa Otel Resimleri "

"Kirazlıdoğa Otel Bilgileri "

Oda Özellikleri:

Kirazlı Doğa Otel Uludağ'da 2 si jakuzili[​IMG] 10 u küvetli olmak üzere 12 connected ve 58 standart oda ile toplam 70 oda ve 200 yatak kapasisi vardır Bütün odalarda telefon[​IMG] tv[​IMG] 24 saat sıcak su[​IMG] wc[​IMG] duş / banyo ve fön makinesi bulunmaktadır

otel özellikleri:

Kirazlı Otel Uludağ'da sabah kahvaltısı[​IMG] öğlen yemeği ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunulmaktadır Davetlilerinizi veya ekibinizi stresten kurtaracak etkinliklerle dolu[​IMG] 100 ve 300 kişi kapasiteli konferasın salonları gün boyu hizmetinizdedir

Aktiviteler:

Kirazlı Doğa Otel Uludağ'da bilardo[​IMG] satranç[​IMG] tavla[​IMG] oaaa[​IMG] iskambil oyunları[​IMG] atari salonu[​IMG] çocuk oyun odası[​IMG] sauna[​IMG] voleybol sahası[​IMG] basketbol sahası ve otelimize ait 600 metrelik baby lift (kayağa ilk adım) mevcuttur Ski pass 5 km uzaklıkta olup servis aracımız oteller bölgesinde bulunmaktadır

Yükleniyor...