Kimlik Bildirim 2009 İndir

'K-L' forumunda Siraç tarafından 12 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Kimlik Bildirim 2009 İndir konusu Kimlik Bildirim 2009 İndir

  Kimlik Bildirim

  Sürüm : 2009

  Boyut : 2.53 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 15 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : Akçam Ltd. Şti

  Tanıtım:
  Üreticiden: Kimlik Bildirim 2009, Emniyet Genel Müdürlüğü / Giykimbil ve Jandarma Genel Komutanlığı / Kimlik Bildirim Sistemi (KBS) projelerinde belirtilen standartlara uygun, gönderme programlarıyla uyumlu, daha önce bilgisayar kullanmamış kişilerin bile kolayca kullanabileceği bir Windows programıdır.

  Program, Türkiye genelinde sayısı 600' ü bulan tesiste (otel, motel, pansiyon, hastane, misafirhane, öğretmen evi, konuk evi, yurt) kullanılmaktadır.

  Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından konaklama tesislerine ücretsiz olarak verilen AKBS/KBS programı ile, kullanılan kimlik bildirim programında hazırlanan XML dosyası, her gece eklenerek gönderilir. Sistemin yapısı gereği, kimlik bildirim ve AKBS/KBS olarak iki ayrı program kullanılır. Bu durum, iki ayrı programda işlem yapılmasını gerektirir.

  Kimlik Bildirim 2009; XML dosyası kaydedilip, sadece bir tek tuşa tıklandığında, AKBS/KBS programını otomatik olarak çalıştırır, şifrenizi girer ve dosyayı göndermesi için AKBS/KBS programına ekler. Bu fonksiyon kullanımda bir konfor sağlar.

  Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı, XML dosyası gönderme zamanını gece yarısından sonra, genelde saat 00:00 - 01:30 arası olarak belirlemiştir. Dolayısıyla, XML dosyasını zamanında göndererek cezai durumlara maruz kalmamak için, mutlaka o saatte bilgisayar başında olmak gerekebilmektedir.

  Kimlik Bildirim 2009; Eğer XML dosyasının gönderilmesi gereken saatte, bilgisayar başında olunamayacaksa, bu görevi sizin belirlediğiniz saatte otomatik olarak yapar ve görevin başarılı olup olmadığı bilgisini e-posta adresinize gönderir. Bu fonksiyon yaşamınızda bir konfor sağlayabilir.

  * Eğer cep telefonunuzda GPRS varsa ve özellik olarak destekliyorsa, e-postanızı cep telefonunuzdan da kontrol edebilirsiniz.

  WEB XML SERVİSİ:
  Bu servis Internet sitemiz üzerinden XML dosyası hazırlanmasını sağlar. Programdan XML dosyası hazırlanamadığı durumlarda (pc arızaları, Windows problemleri vb.) Internet’e bağlı herhangi bir yerdeki pc’den (ev, internet cafe vb.) XML dosyası hazırlanabilir.

  Bu sayede; cezai durumlar, tutanak tutulması ve benzeri prosedürler ya da kimlik bilgilerini karakola elden verme gibi zorunluluklar ortadan kalkar.

  Santral Modülü
  Santral Modülü ile misafirlerin telefon görüşmeleri kayıt edilerek, tahsil edilmesi sağlanır.
  Room Rack
  Bu ekran, tüm odaların tarih bazında hareketlerini gösteren bir tablodur. Resepsiyonist ihtiyaç duyabileceği tüm oda bilgilerini bu tabloyu kullanarak elde edebilir. Buradan, seçtiği tarihteki tesise gelecek veya tesisden ayrılacak müşterileri, dolu, boş, kirli, temiz odalarını görebilir, rezervasyon ve check in isteklerine anında cevap verebilir.
  Fatura
  Bu ekran, mevcut basılı faturaya programdan yazdırmak için kullanılır. Mevcut basılı faturaya uygun dizayn, profesyonel yardıma gerek duyulmadan kolayca yapılabilir. Faturada 3 ayrı kdv oranı belirtilebilir. Kdv dahil veya hariç fatura kesilebilir.
  Telefon Rehberi
  Müşterilerin tüm bilgileri (adı soyadı, telefonu, e-mail'i, adresi, tüm kimlik ve ikamet bilgileri) program tarafından otomatik olarak rehbere aktarılır.
  Notlar
  Müşterilere yada personele bırakılan mesajlar buradan kolaylıkla takip edilebilir. Odalara bırakılan notlar Room Rack ekranında görülebilir.
  Dünya Saatleri
  Yetmiş sekiz ayrı şehrin yerel saatleri ve ülke bayrakları buradan görüntülenebilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı kurduktan sonra "Aktivasyon" bölümüne girerek "Programı 15 gün süre ile kullanarak denemek istiyorum." seçeneğini işaretleyin. Tesis Kodu* nuzu yazın ve "Tamam" a tıklayın.

  * Tesis Kodu, Emniyet Gn. Md. tarafından işletmenize verilmiş olan ve Kimlik Bildirim Sisteminde işletmenizi tanımlayan 5 rakamdan oluşan koddur. Eğer Tesis Kodu'nuzu bilmiyorsanız EGM tarafından size verilen ADB - GİYKİMBİL - FORM B1' e bakınız.

  Programa giriş için; Kullanıcı Kodu: Admin Şifre: Admin' dir.

  AKÇAM Kimlik Bildirim 2009: 190 TL + %18 KDV
  Ayrıntılı bilgi üreticinin sitesinden alınabilir.


  Kimlik Bildirim 2009
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş