Kewell yollanır mı?

'Galatasaray' forumunda YıLMaZ tarafından 26 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  Kewell yollanır mı? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Kewell yollanır mı?


  [SIZE=+0][/SIZE]Sakatlığı nedeniyle sözleşmesinin fesh edilmesi gündeme gelen Avustralyalı yıldızın gönderilmesi halinde, yönetimin tepki çekeceği görüşü ağırlık kazandı.
  [​IMG]
  Hafta içinde ağrıları olmasına rağmen iki idmana çıkan ve ikisinde de çalışmayı yarım bırakmak zorunda kalan Kewell, perşembe günü ülkesi Avustralya’ya dönecek. Burada özel doktoruna görünecek olan yıldız futbolcu hakkında, 2-3 ay sahalardan uzak kalacağı yönünde bir rapor hazırlanırsa, kontratının sezon sonunda biteceğini de göz önüne alan Sarı-Kırmızılı yönetimin, sözleşmeyi tek taraflı olarak fesh etmesi gündeme geldi. Adı devre arasında Fenerbahçe ile anılan, idarecilerin yeni mukavele yapmak için menacerini Antalya kampında ağırladığı Kewell, 2 milyon Euro’luk yıllık ücretinde indirime yanaşmayınca mutabakat sağlanamamıştı. Ancak yönetimin sözleşmeyi dondurması ya da fesh etmesi halinde tepki çekeceği görüşü bir hayli ağır basıyor:

  Sineye çekilmeli
  Kewell, transfer edildiği günden beri gösterdiği performansla takıma çok büyük katkı yaptı. Kişilik olarak da taraftarın gönlünde taht kurmuş bir isim. Eğer iyileşme ihtimali varsa, Galatasaray Yönetimi bunu her halükarda sineye çekmelidir ve onunla yola devam etmelidir. Yoksa bu karar, gelecek yıllarda olumlu ya da olumsuz sürekli gündeme gelecek, konuşulacaktır.

  Tunç Kayacı

  Dondur ve uzat!
  Sakatlığı 2 aydan fazla sürecekse, menaceriyle oturup anlaşılır ve sezon sonuna kadar kontratı dondurulur. Ancak Kewell kalmak isterse, ki bana gelen haberlere göre kalmak istediğini biliyorum, yeni kontrat imzalanır ve en az 1 sezon daha Galatasaray’da kalması sağlanır. Sadece futbolcu olarak değil, sembol isim olarak kalmalı. Ne de olsa adam gibi adamdır.

  Raşit Altun

  Daha işi bitmedi!
  Müzmin sakat Linderoth’a 2.5 yıl katlanan Galatasaray Yönetimi, Hagi’den sonra taraftarın en sevdiği, en çok bağlandığı yabancı olan Kewell’a bir şans daha tanıyacaktır. Düzgün karakteri, profesyonel kimliği ve sempatik kişiliğiyle bir futbolcudan çok daha fazlası olan Kewell’dan, Türk gençlerinin öğreneceği daha çok şey var. Tribünde otursa bile kalmalı.

  Yasin Cam

  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kewell yollanır Forum Tarih
Kewell koşu yaptı Galatasaray 29 Ekim 2010
Kewell: Rakiplerimiz bizden çekiniyor Spor Haberleri 11 Haziran 2010
Kewell 110 gün sonra ilk 18'de Spor Haberleri 1 Mayıs 2010
"Kewelli göndermeyi düşünmedik" Galatasaray 30 Ocak 2010
Galatasaray'da Kewell şoku! Galatasaray 23 Ocak 2010

Bu Sayfayı Paylaş