Kestanelik İlköğretim Okulu Araklı Tranzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Kestanelik İlköğretim Okulu Araklı Tranzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Araklı Kestanelik İlköğretim Okulu - Kestanelik İlköğretim Okulu Hakkında - Kestanelik İlköğretim Okulu Tanıtımı - Kestanelik İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Kestanelik İlköğretim Okulu Resimleri
  Kestanelik İlköğretim Okulu Trabzon Araklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kestanelik İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kestanelik İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kestanelik İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kestanelik İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / ARAKLI
  Adı: KESTANELİK İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: KESTANELİK KÖYÜ
  Telefon Numarası: 4627281018
  Faks Numarası: 4627281018

  OKULUN MİSYONU:

  Tüm çalışanlarımızla birlikte Türk Milli Eğitimi’nin temel amaç ve ilkeleri ile evrensel değerler doğrultusunda vatan ve millet sevgisiyle dolu bireyler yetiştirilmesini sağlamaktır.

  OKULUN VİZYONU:

  Atatürk ilkeleri ve inkılaplarını benimsemiş, temel demokratik değerlerle donanmış, araştıran-sorgulayan, problem çözme ve karar verme becerileri gelişmiş, yaşam boyu öğrenen ve insan haklarına saygılı mutlu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yetiştirmektir.

  [​IMG]


  webrehberi.biz
   

Bu Sayfayı Paylaş