Keşke...Keşke affedebilseydim seni...

'Nefret & İhanet Yazıları' forumunda Dine tarafından 23 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Keşke...Keşke affedebilseydim seni... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Keşke...Keşke affedebilseydim seni...


  “Benden çektiğin kopyalarla verdin hayatın tüm zorlu sınavlarını. Tanrı katında takdire şâyan da olsan… benden sınıf geçemezsin artık!”


  Bizden esirgediğin her şeyi; özgürlüğünü, cesaretini, kendini hep bir başka hayata ertelerken... Sessizliği çözen yeni bir kalp atışıyla uyandı gerçekler uykusundan. Bu umut’suzluk: Gerekçesiz geç kalmasıydı yaşamın anlamının. Seni özlemiyorum nicedir, şiirlerine sığmayan bir adama yazıyorum gecikmiş tüm yazıları…

  Düşlerime dar ettiğin bu tek kişilik yatak daha kaç uykusuz geceye razı olacaktı; hangi gidişin gözlerimde ağlayabilir artık; kaç yarın akmadan seni bekleyebilir damarlarımda ve daha kaç sözcük boyun eğmeliydi yüreğimden damıttığım bu lâl acılara? Sana kendini koru diye verdiğim silahla vurmaya kalkıştın beni; üç kelimeyle, üç kurşun sıkar gibi… Bir başkasıyla değil, aslında kendinle ihanet ettin sen bana… Keşke.. keşke affedebilseydim seni!

  Aşka zamanın yoktu, ne de cesaretin. Her seferinde bir tek bana dönebileceğini bilerek gittin. Ama bu son gidiş, son atlayışındı içindeki derin boşluğa; ellerini uzattınsa da, görmedim! Şimdi yok değil hiç’sin! Söz dizimlerine sığmadı affın, yüreğine de, temiz tutmayı beceremediğin geçmişimize de… Alınacak tek bir nefes bile kalmadı düşlenen çalıntı mutluluklardan. Sen bir puzzle’ın kayıp parçası olmayı seçtin. …bari içimdeki çocuğun oyun arkadaşı olarak kalmayı becerebilseydin.

  Biz seninle konuşurduk… Bazen bir tek beden, tek bir ruh gibi; bazen herkes ve her şey adına bir tek cümleyle, saklamadan ve saklanmadan… Kendimizi anlattığımızı düşünürken, aslında kendimizi anladığımızı fark ederek konuşurduk. Hatırlasana, ne çok gülerdik. Sen, çok içerdin bütün o büyümeyen erkek çocukları gibi.. bir de martılar vardı ve benim seni bile sinir eden şu kahve meselem… Konuşmak… çıplak, fütursuz, kendiliğinden… seninle bir tek, ama hayatla baş başa kalınca en çok, bunu özlüyorum! Olsun…

  Senden nefret etmeden ölmek ist(em)iyorum; sakın dönme!


  Alıntıdır
   

 2. efyal

  efyal Yeni Üye

  Keşke bende affedebilsem ama kolay affedilmiyor:((
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Keşke Keşke affedebilseydim Forum Tarih
Bahadırlar Hüseyin Keşkekoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Sarıgöl Manisa Manisa Tanıtımı 2 Mayıs 2012
Hande Yener Keşke Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 15 Eylül 2011
Keske Seni Görmeseydim - Caner Gülsüm Aşk ve Ayrılık Videoları 28 Ağustos 2011
Keşke Kalbim Demeseydim Sana - Resimli Şiir Resimli Şiirler 27 Şubat 2011
Keşkelerin Gölgesinde Yaşamak Kitap Özeti - Defne Duman Kitap Özetleri & E-Kitaplar 9 Ağustos 2010

Bu Sayfayı Paylaş