Kaz Tüyü Yorganlar Hakkıda

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kaz Tüyü Yorganlar Hakkıda konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kaz Tüyü Yorganlar


  Günü enerjik ve daha aktif, kendinizi formda hissederek yaşayabilmeniz için sağlık ve deliksiz uykuya ihtiyacınız vardır. Uyku sorunları yaşamamak için önce huzurlu olmalısınız. Huzurunuzu bozabilecek pek çok dış etken olduğu gibi rahatsız bir yatak da büyük etkendir. Hatta uyumaya çalışırken sıkıca sarılmaya çalıştığınız son derece ağır ve rahatsız yorganlar bütün geceyi berbat etmeye yetebilir.
  Ev tekstili sektöründe de insanların kaliteli hayat sürmeleri için kaliteli uykuya duyulan ihtiyaca karşılık üretilen esnek ve hafif hatta yumuşak kaz tüyü yorganlar en çok tercih edilenler arasında.

  [​IMG]


  Kaz tüyü yorganların hafif, esnek ve yumuşaklığı dışında nem oluşumunu engelleyici özelliği de vardır. Bu sayede uyuduğunuz sürede cildiniz yenilenir ve ruhsal olarak kendinizi dinç hissedersiniz.
  Kaz tüyü yorganlarda tüm alanlarda eşit dağılımı ve pamuktan üretilmiş kılıf ile kaz tüyünün yorgan kılıfından geçmesi önlenmiştir. Böylelikle kaz tüyü yorgan ve pamuğun o narin dokularında derin bir uyku çekmeniz sağlanmaktadır.
  Diğer normal yorganlar yerine Kaz tüyü yorgan ile uzun yıllar problemsiz ve rahatça uykunuzu alabilirsiniz. Kullanım koşullarına uyulduğu sürece yirmi yıl gibi uzun süreler kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmeniz rahatınız ile de ilgili, siz de rahatınız için kaz tüyü yorganları tercih edebilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Tüyü Yorganlar Hakkıda Forum Tarih
Yağ Yiyen Köpek Tüyünden Belli Olur Atasözünün Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 16 Şubat 2012
Müstezat,Rubai ve Tuyuğ Özellikleri Hakkında Bilgi Masallar-Hikayeler-Destanlar 10 Ocak 2012
Gürültüyü Azaltmak İçin Alınabilecek Önlemler Nelerdir? Doğa ve Bitkiler 29 Mart 2011
Kara Kutunun İcadı - Kara Kutuyu kim İcad etti Seviyeli-Ciddi Konular 23 Şubat 2011
Ütüyü kim icad etti - Ütünün icadı Ev Teknolojileri 22 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş