Kayak yaparken bacağı kırıldı!

'Magazin Haberleri' forumunda HÜZÜN_LÜ tarafından 9 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Kayak yaparken bacağı kırıldı! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Önceki gün Uludağ'da snowboard yaparken düşerek sağ bacağını kıran Hülya Avşar, kaldırıldığı Bursa Acıbadem Hastanesi'nde önceki gece saat 23.30'da ameliyat oldu.

  Avşar'ın bacağına platin takıldı. Hülya Avşar ise yaptığı açıklamada, "Snowboard yaparken ne olduğunu anlamadan kendimi bir anda yerde buldum. A acıyı tarif etmem imkansız ama durumum şu an çok iyi" dedi. Avşar, canlı yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunduğu "Yetenek Sizsiniz" programındaki jüri üyeliğine de ara verdi.

  KOLTUK DEĞNEKLERİYLE YÜRÜMEYE BAŞLADI
  Hülya Avşar’ı ameliyat eden Doç. Dr. Nadir Şener, dün akşam ameliyat olan sanatçının koltuk değnekleriyle yürümeye başladığını söyledi. Yazılı açıklama yapan Doç. Dr. Şener, yapılan tetkiklerinde sağ baldırındaki iki kemiğinde (tibia ve fibula) kırık tespit edilen Avşar’ın dün gece ameliyata alındığını, tıp dilinde intramedüller çivi ameliyatı adı verilen operasyonun başarılı geçtiğini kaydetti.

  Genel durumunun iyi olduğunu söylediği Hülya Avşar’ın koltuk değnekleriyle yürümeye başladığını ve moralinin gayet yerin olduğunu kaydeden Doç. Dr. Şener, “Hastamız birkaç gün daha hastanemizde takip edilecektir. Kaynama süresi kırıktan kırığa değişmekle beraber bu tip kırıklarda ortalama 3 ay kadar sürmektedir. Bu kırık uzun vadede hastamızın spor hayatını etkilemeyecek” dedi.

  (Hürriyet)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kayak yaparken bacağı Forum Tarih
Türkiye'de Akdeniz'de Denize Girilirken Erzurum'da Kayak Yapılmasının Nedeni Nedir Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 4 Kasım 2013
Dünyadaki En iyi Kayak Merkezleri Hangileridir? Yabancı Tatil Yerleri Hoteller 6 Mart 2012
Kayakla Atlama Nedir - Kayakla Atlama Sporu Hakkında Bilgi Diğer Spor Dalları 25 Ocak 2012
Kayak Sporu Nedir - Kayak Sporu Hakkında Bilgi Diğer Spor Dalları 25 Ocak 2012
Heliski (Helikopterli Kayak) Nedir - Heliski Hakkında Bilgi Diğer Spor Dalları 25 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş