Kayacı Seda Sayan'ı mahkemeye verdi

'Magazin Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 26 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Kayacı Seda Sayan'ı mahkemeye verdi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ünlü Manken Aysun Kayacı "Yüzüne kezzap atarım" dediğini öne sürdüğü babası ve onu programına çıkaran şarkıcı Seda Sayan hakkında "Kendisinden tehditle para istediği" iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

  Kayacı babası ile film yapımcısı Hakan Türk'ten de şantaj suçlamasıyla şikâyetçi oldu. İstanbul Adliyesi'ne avukatıyla birlikte önceki gün öğle saatlerinde giden Kayacı, cumhuriyet savcısı Faruk Kurtoğlu'na şikâyet dilekçesini sundu. Yarım saat savcıya ifade veren güzel manken adliye çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı.

  Kayacı babasını filmde "oynatmaması" karşılığında yapımcı Hakan Türk'ün kendisinden para istediğini iddia etti.

  Kayacı pazar günü Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na verdiği şikâyet dilekçesinde ise Seda Sayan'ın kendisinden, babasını programa çıkarmamak 50 bin dolar para istediğini iddia etti. Kayacı dilekçesinde şu suçlamalarda bulundu: "Babam Selahattin Kayacı özel bir televizyon kanalında yayınlanan 'Arım Balım Peteğim' isimli programa çıkarak hakkımda asılsız iddialarda bulundu. Babamı daha önce programına çıkaran ve yine çıkaracak olan Seda Sayan ile aynı camiadan tanışıyoruz. Kendisinden babamı programına çıkarmamasını rica ettim. Seda Sayan bu isteğimi yerine getirmek için benden 50 bin dolar para istedi."

  BABAYA KONUŞMA YASAĞI

  Kayacı'nın Seda Sayan ve babası hakkında tehdit, hakaret, özel hayatın gizliliği ilkesinin ihlali suçlarından şikâyetçi olduğu dilekçe savcılıkça işleme konuldu. Kayacı ayrıca babasının kendisiyle ilgili medyada konuşmaması için de savcılığa başvuru yaptı. Talebi değerlendiren savcının nöbetçi mahkemeye başvurusu üzerine, baba Selahattin Kayacı'ya konuşma yasağı getirildi.

  (Sabah)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kayacı Seda Sayan'ı Forum Tarih
Kayacık İlköğretim Okulu Bilgileri Gördes Manisa Manisa Tanıtımı 26 Şubat 2012
Emine Elem Kayacık İlköğretim Okulu Bilgileri Alaşehir Manisa Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 24 Ocak 2012
Kayacık Şehit Öğretmen Mustafa Boz İlköğretim Okulu Bilgileri Bandırma Balıkesir Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 10 Ocak 2012
Umurlu Yukarı Kayacık Köyü İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Aydın Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 25 Şubat 2011
Aşağı Kayacık İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Aydın Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 19 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş