Kayıp Prenses

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Siraç tarafından 23 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Kayıp Prenses konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  AŞKIN ÖNÜNDE; NE BU ALEMDE NE DE BAŞKA BİR ALEMDE HİÇBİR GÜÇ DURAMAZ..

  “Kayıp Prenses” gerçekle masalın iç içe geçtiği bir hikaye… Aşkın büyüsünü, sevginin birleştiriciliğini, ailenin değerini, ve hepsinden önemlisi “umudun” ve “inancın” o eşsiz gücünü anlatan bir masal… Gerçek kadar sahici, düşler kadar inanılmaz…

  “Kayıp Prenses” mucizelere inananların dizisi… Hangimiz hayatımızın bir döneminde mucizelere inanmadık ki?.. Çünkü mucizelere inananlar umuda da inanır, özgürlüğe de, başarıya da...Kötülerin alt edilebileceğine, iyiysen kazanabileceğine, mücadele edersen elde edeceğine. Mucizeler sevgiyi çağırır, aşkı imkanlı hale getirir...
  Peri kızı Defne, yeryüzüne iyilik yapmaya geldiği bir zamanda isanoğlu Selim’e aşık olur. Onların aşkı vazgeçilemez, unutulamaz ve yerine başka bir şey konulamaz bir aşktır. Bu aşkın uğruna peri kızı ölümsüzlükten, sonsuz güçlerden, periler aleminin kraliçesi olmaktan vazgeçer. Sıradan bir insan olarak yeryüzünde yaşamayı seçer.
  Çok mutlu olacaklarını, hiç ayrılmayacaklarını düşündükleri bir anda kötülük karşılarına dikilir. Arun’dur kötünün adı… Periler aleminde Defne’ye aşık olan komutan. Peri Kızını yeni ve zorlu bir tercih bekliyordur artık. Ya kızı ve kocasının ölümünü seyredecek, ya da Periler Alemine geri dönecektir.

  Karanlık bir gecede kızını kimselerin bulamayacağı bir yere, bırakarak ayrılır yeryüzünden. Sevdiği adama hiçbir açıklama yapamaz çünkü ömrünün sonuna kadar tutması gereken bir yemini vardır. “Sessizlik yemini”… Ve Selim, gerçeği bilmeden yıllarca kin besleyecektir kızını kendisinden ayıran kadına.

  Peri Kızı, kötüyü alt edip yeniden ailesine kavuşmayı umuyordur ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Gittiği anda bir hücreye kapatılacak ve yıllarca oradan çıkamayacaktır.
  Minik prenses sevgi dolu Efsun tarafından büyütülür. Gerçekte kim olduğundan habersizdir ve yüreğinde hiç sönmeyecek bir ateş yanıyordur. Kimsesizliğin acısı…
  O farklı bir çocuktur. Annesi gibi güçlerle donatılmıştır… Bu gücünü keşfettiğinde önce korkacak, sonra kabullenecek ve annesini tutsaklıktan kurtaracak, babasını yeniden yaşama bağlayacak ve yıllar önce dağılmış ailesini bir araya getirecektir. Bu biraz da sevginin gücüdür aslında.
  Sonunda, amansız kötülere karşı masumiyet, iyi niyet, saflık, adalet ve aşk galip gelecektir. Hangi şartta yaşıyor olursa olsun, içindeki güce inananların zaferidir bu…

  Kayıp Prenses tipik bir sihirli çocuk dizisi değildir. Her yaştan seyirciye hitap eden, iddialı bir FANTASTİK DRAMA’dır ve bu haliyle Türk televizyonlarında bir ilktir.

  oyuncular
  YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY : DEFNE
  SİNAN SÜMER :SELİM
  ÇAĞLA ŞİMŞEK : DURU
  SELİN DİLMEN :EFSUN
  CÜNEYT METE :ARUN
  ALİ UYANDIRAN :TORK
  TÜLAY BEKRET :FEZA
  NAZLI CEREN ARGON :İRİS
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  kayıp prenses dizisi - kayıp prenses dizisi hakkında - kayp prenses
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kayıp Prenses Forum Tarih
Rose ve Kayıp Prenses Kitabı - Holly Webb Kitap, Resim ve Dergi 26 Kasım 2010
Kayıp PrenseS Dizi ResimLeri Diğer Yerli Diziler 25 Mayıs 2009
Yıldız Çağrı Atıksoy Resimleri - Kayıp Prenses Resimleri Sanatçı-Ünlü Resimleri 12 Ocak 2009
Kayıp Prenses Yeni avatarlar ve imzalar Diğer Yerli Diziler 29 Aralık 2008
Kayıp prenses 11.bölüm özet Diğer Yerli Diziler 26 Aralık 2008

Bu Sayfayı Paylaş