Kavak Yelleri Dizisinin 132.Bölüm Özeti

'Kavak Yelleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 14 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Kavak Yelleri Dizisinin 132.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kavak Yelleri Dizisinin 132.Bölüm Özeti


  "İz Peşinde"

  Mine, Efe'yi gördüğünden emin. Güven'le birlikte Efe'nin peşine düşer. Güven,bu durumun yine Mine'nin bir oyunu olduğunu düşünüyor. Mine ise işin peşini bırakacak gibi gözükmüyor. Peki,sonunda kiminle karşılaşacaklar?

  Aslı, aldığı bir telefonla Çınar'ın kaybolduğunu öğrenir. Güven'le birlikte Çınar'ı aramaya koyulur. Aslı, işini kaybetmenin eşiğinde. Acaba iki sevgili, küçük çocuğu bulabilecekler mi?

  Mine iş arkadaşı Erdal'la vakit geçirmeye devam eder. Erdal'ın Mine'ye romantik bir sürprizi vardır. İkili beklenmedik bir yakınlaşma içine girer. Öte yandan Mine'nin rakibi Duygu, Deniz ile Mine'nin ilişkisini öğrenir. Deniz'e göz koyar. Deniz, Duygu'yu hiç beklemediği bir halde bulur.

  Güven, Aslı'nın doğru kişi olduğuna karar verir. Aslı'ya evlenme teklif edecektir. Bunun için Güven'in Aslı'ya hoş bir sürprizi vardır. Bu sürprizin fikir babası işe yine Fikret'tir. Aslı, durumdan haberdar olur. Aslı'yı bir telaş almış gidiyor.

  Komşu kızı Hayriye, Fikret'e bir hediye hazırlar. Bu hediye Fikret'in başını yakabilir. Fikret, diğer yandan yeni arkadaşı Sıla ile hayali yolculuğa devam eder. İkili, kaçtıkları konularla yüzleşince sinirler gerilir.

  Güven, Mine'nin bulduğu ipucunun peşinden gitmeye devam eder. Fikret'in sırrı çözülüyor mu?
   

Bu Sayfayı Paylaş