Kavak Yelleri Dizisinin 130.Bölüm Özeti

'Kavak Yelleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Kavak Yelleri Dizisinin 130.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kavak Yelleri Dizisinin 130.Bölüm Özeti

  "Mavigöz Çay Ocağı"

  Bizimkiler ile eski dostlarının arasında sadece birkaç adımlık mesafe var. Büyük buluşma gerçekleşiyor mu? Fikret'in kanayan burnu yeni sorunlara işaret. Gizemi daha da büyüyecek. Çay ocağına gelen gençlere gösterdiği öfke dolu davranışlar, sadece kendisinin değil, Güven'in de başını ağrıtacak.

  Mine, iş yerinde Lerzan'ın dikkatini çekmeyi başarıyor. Devamı gelecek mi? Tanıştığı bir adam, Mine'nin kariyer basamaklarını çıkmasında yardımcı olabilir. Mine çizim konusunda yükleniyor. Deniz onun en büyük destekçisi. Ancak iş yerinde Mine'nin yoluna engel koyacak kişiler var. Deniz ise fotoğrafçılığa devam ediyor. Okul parasını patronunun borçlarını ödemek için kullanacak. Peki, Deniz aldığı krediyi nasıl ödeyecek?

  Güven, Aslı'ya çaycılık yaptığı konusunda yalan söyler. Bu yalanı sürdürmek için Güven bin bir takla atmak zorunda kalır. Güven'in yaşadıkları, doktor adayı Aslı ile arasındaki uçurumu ortaya çıkarır. Sevgilisinin gerçek işini öğrenen Aslı, okul arkadaşlarıyla çıktıkları bir yemekte verdiği cevapla Güven'i çok kırar. İkili arasında belki de tamiri imkansız yaralar açılır. Fikret ise motoruna atlıyor ve hiç tanımadığı biriyle ölümcül bir iddiaya giriyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kavak Yelleri Dizisinin Forum Tarih
Kavak Yelleri Dizisinin 134.Bölüm Özeti Kavak Yelleri 23 Ekim 2010
Kavak Yelleri Dizisinin 132.Bölüm Özeti Kavak Yelleri 14 Ekim 2010
Kavak Yelleri Dizisinin 129.Bölüm Özeti Kavak Yelleri 17 Eylül 2010
Kavak Yelleri Dizisinin 128.Bölüm Özeti Kavak Yelleri 13 Eylül 2010
Kavak Yelleri Dizisinin 124. Bölüm Özeti Kavak Yelleri 3 Ağustos 2010

Bu Sayfayı Paylaş