Kavak Yelleri 96. Bölüm Özeti

'Kavak Yelleri' forumunda Mavi_Sema tarafından 2 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kavak Yelleri 96. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]
  Kavak Yellerinde Bu Hafta Deniz geçmişi ile hesaplaşıyor.Nafizin uygunsuz görüntülerini ele geçirmek için Biriciğin yerine geçen Mine'yi zor anlar bekliyor.
   

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Deniz, Mine’nin gönlünü alıyor

  Güven, Aslı ile yakınlaşmasının tehlikeli boyutlara vardığını sezer ve Aslı’dan uzak durmaya çalışır. Güven’e göre en iyi yöntem başkasıyla birlikte olmaktır. Seda yakınındadır ve daha önce ilgisini belli etmiştir zaten. Aslı ise her şeyden habersiz Güven’in babasının izini sürmeye devam eder. Aslı’nın öğrendiği bir ipucu onu hiç beklemediği birisinin karşısına getirir.
  Deniz ve Mine, Nur karakola düştüğü için İstanbul’a dönemezler. Nur’un başı beladadır. Deniz, Mine'nin gözünde biraz olsun yükselebilmek için Nur’u kurtarmaya çalışır. Deniz, uzun zamandır kırdığı Mine’nin gönlünü almak için başka girişimlerde de bulunur.
  Öte yandan Kamil zeytinlikte bir işler çevirmeye devam eder. Hafize, Kamil’in davranışlarından şüphelenir ve Güven’i kontrol için zeytinliğe gönderir.
  Güven’in Seda ile yakınlaştığını duyan Aslı karmaşık duygular içindedir. Mine ise Aslı ile Güven’in arasında çakan kıvılcımların farkındadır. Aslı’ya cevaplaması zor bir soru sorar. Bu soru Aslı'nın kendisiyle yüzleşmesine sebep olacak mıdır?
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kavak Yelleri Bölüm Forum Tarih
Kavak Yelleri 170.Bölüm Fragmanı - Final Son Bölüm Kavak Yelleri 27 Ağustos 2011
Kavak Yelleri Dizisi 162. Bölüm Fragmanı İzle Kavak Yelleri 15 Mayıs 2011
Kavak Yelleri Dizisi 161. Bölüm Fragmanı İzle Kavak Yelleri 5 Mayıs 2011
Kavak Yelleri Dizisi 160. Bölüm Fragmanı İzle Kavak Yelleri 30 Nisan 2011
Kavak Yelleri Dizisi 159. Bölüm Fragmanı İzle Kavak Yelleri 21 Nisan 2011

Bu Sayfayı Paylaş