Kavak Yelleri 114.Bölüm Özeti

'Kavak Yelleri' forumunda Dine tarafından 25 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Kavak Yelleri 114.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  114. Bölüm Özet


  Güven ile Deniz kapışıyor


  Hapishaneden çıkan Güven, olup bitenleri öğreniyor ve Deniz’i bulup, ondan hesap soruyor. Deniz, Aslı’ya ona karşı hâlâ bir şeyler hissediyor olabileceğinden bahsetmiştir. Aslı, bu söz karşısında neye uğradığını şaşırır. Aslı’nın Deniz’e cevabı acaba ne olacak? Diğer taraftan Aslı, yaşananlardan dolayı suçlanmaya devam edilir. Deniz’le öpüşmesinin hesabını bu sefer Kamil ve Hafize sorar. Aslı, ailesinin bu tepkisi karşısında hiç bilmedikleri bir gerçeği onlara açıklar.
  Güven hapisten çıkar. Deniz ile Aslı arasında yaşananları öğrenir? Aslı, olanları Güven’e açıklarken zor anlar yaşar. Güven, Aslı’ya “Deniz seni zorla mı öptü?” diye sorar. Aslı bu soruya cevap verebilecek mi?
  Güven, Deniz’in peşine düşer. Deniz’in Güven’den korkusu yoktur. İkili karşı karşıya gelirler. Güven ile Deniz arasında sert bir karşılaşma yaşanır. Öfkesi bir türlü dinmeyen Güven kontrolünü tamamen kaybeder. Deniz ölümle yaşam arasındaki ince sınırdadır. Bu tarafta fırtınalar koparken Mine ise ortalıklarda yoktur. Mine’ye ne oldu? Tüm bu sorular “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde yanıt buluyor. Sakın kaçırmayın
   

Bu Sayfayı Paylaş