Kavak Yelleri 104. Bölüm Özeti.

'Kavak Yelleri' forumunda Dine tarafından 12 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Kavak Yelleri 104. Bölüm Özeti. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Semih Aslı'yı kaçırmıştır ve çıldırmış durumdadır Aslı yüzünden hayatının mahvolduğuna inanır Aslı'nın da hayatını mahvetmeye kararlıdır. Aslı onun elinden kurtulmaya çalışır ama nafile! Semih'in hedefinde ilk başta Aslı'nın sevdikleri vardır. Kamil ve Hafize'nin Semih'e karşı dikkatli olmaları gerekir. Acaba bu gözü dönmüş adam neler yapmayı planlıyor?

  Deniz Aslı'yı öptüğü için müthiş bir pişmanlık yaşar. Aslı'yı arar. Aslı ise canının derdindedir. Deniz'e telefonda kaçırıldığına dair bir ipucu verir. Bakalım Deniz bu ipucunu fark edecek mi? Leyla Aslı ile Deniz'in eski sevgili olduğunu öğrenir. Aslı ile Deniz'in öpüşmesine de şahit olan Leyla'nın aklından neler geçiyor. Öte yandan Mine annesi nedeniyle zor günler geçirir. Mine annesine destek olmaya çalışır. Nur'un ise dayanma gücü kalmamıştır ve intihara kalkışır. Geç bulduğu annesi Mine'nin ellerinin arasından kayıp gidecek mi?

  Güven Nurgül'ün kardeşi olduğunu öğrenmiş allak bullak durumdadır. Aslı'ya ulaşmaya çalışır. Ama o da Aslı'yı bulamaz. Bizimkiler her yerde Aslı'yı ararlar. Aslı ise Semih'in elinde ölümle burun burunadır. Acaba Güven Aslı'yı bulup kurtarabilecek mi? Yoksa Aslı ölümle hayat arasındaki ince çizgide cambazlık yaparken dengesini mi kaybedecek?
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kavak Yelleri Bölüm Forum Tarih
Kavak Yelleri 170.Bölüm Fragmanı - Final Son Bölüm Kavak Yelleri 27 Ağustos 2011
Kavak Yelleri Dizisi 162. Bölüm Fragmanı İzle Kavak Yelleri 15 Mayıs 2011
Kavak Yelleri Dizisi 161. Bölüm Fragmanı İzle Kavak Yelleri 5 Mayıs 2011
Kavak Yelleri Dizisi 160. Bölüm Fragmanı İzle Kavak Yelleri 30 Nisan 2011
Kavak Yelleri Dizisi 159. Bölüm Fragmanı İzle Kavak Yelleri 21 Nisan 2011

Bu Sayfayı Paylaş