Kavak Yelleri 103.Bölüm Özeti

'Kavak Yelleri' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kavak Yelleri 103.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  103.Bölüm Özeti  Aslı Güven'i tahmin ettiğinden daha kötü kırdığının yeni farkına varır.Ona bir sürprizi vardır.Güven'in gönlünü almak için bir takla atmadığı kalır ama nafile.Çünkü Güven'in istediği sadece Aslı'nın ağzından çıkacak iki kelimeyi duymaktır.Ama Aslı herşeye rağmen susmaya devam eder.Bunun üzerine Güven gitmeye kalkar.Bakalım Aslı Güven'i durdurabilecek mi?Güven'i durdurmak için gereken sihirli sözler,Aslı'nın dilinden dökülecek mi?
  Polisin Minelerin evine gelmesiyle isteme töreni iptal olur.Nur polisler tarafından götürülür.Minelerin evinde kavga kıyamet kopar.Acaba Mine'yi sıkıntılı günler mi bekliyor?Mine,annesinin sorunlarıyla uğraşırken Deniz,Leyla'yla yakınlaşır.İkisi arasındaki ilişki tehlikeli bir noktaya gidiyordur.Leyla,Deniz ile Mine'yi birbirine düşürecektir.Deniz'in aklı iyice karışır ve hiç beklenmedik bir harekette bulunur.
  Metin, Güven'in hayatına dair gizli bir gerçeği keşfeder ve Güven'i çağırır. Güven, kendisini şoke edecek bir gerçeği öğrenmeye gider. Tüm bunlar yaşanırken Aslı'nın başında kara bulutlar dolaşır. Deniz'in kendisine yaptığı hareketle irkilen Aslı, büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kavak Yelleri Bölüm Forum Tarih
Kavak Yelleri 170.Bölüm Fragmanı - Final Son Bölüm Kavak Yelleri 27 Ağustos 2011
Kavak Yelleri Dizisi 162. Bölüm Fragmanı İzle Kavak Yelleri 15 Mayıs 2011
Kavak Yelleri Dizisi 161. Bölüm Fragmanı İzle Kavak Yelleri 5 Mayıs 2011
Kavak Yelleri Dizisi 160. Bölüm Fragmanı İzle Kavak Yelleri 30 Nisan 2011
Kavak Yelleri Dizisi 159. Bölüm Fragmanı İzle Kavak Yelleri 21 Nisan 2011

Bu Sayfayı Paylaş