Katliam Filmi Tanıtımı

'Sinema Film Tanıtımları' forumunda KaRDeLeN tarafından 30 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Katliam Filmi Tanıtımı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar

  Katliam Filmi Tanıtımı


  [​IMG]

  Gösterim tarihi: 23.Nisan.2010
  Yönetmen: Rob Zombie
  Oyuncular: Sheri Moon Zombie, Chase Wright Vanek, Danielle Harris, Tyler Mane, Malcolm McDowell, Scout Taylor-Compton, Brad Dourif
  Dil: İngilizce
  Tür: Gerilim, korku  Michael Myers, yıllar sonra akıl hastanesinden kaçıp küçük kız kardeşi Laurie'yi bulmak için eve dönüp başarısızlığa uğramasının ardından amacına ulaşmak için bir kez daha katliamlarına devam ediyor.


  Konusu

  Abisinin saldırısının ardından Şerif Brackett tarafından bulunan Laurie, vakit kaybetmeden hastaneye götürülür. Aynı şekilde Michael'ın elinden kurtulmayı başaran Annie Brackett ve Dr. Loomis de aynı hastaneye götürülmektedir.

  Bu sırada başka bir ambulansta olan Michael kendine gelir ve kaçar. Hastanedeki Laurie ve diğerlerini bir sürpriz beklemektedir. Michael, hastanededir ve kardeşine ulaşana kadar önüne gelen herkesi öldürmekten çekinmeyecektir.

  Rob Zombie, 2007 yılında yeniden çevirdiği Halloween'ın devam filmiyle karşımızda. Filmin senaryosunu da yazan yönetmenin bu kez Laurie ile Michael arasındaki ilişkinin derinine indiği ve aynı psikolojik sorunların Laurie'de de olması ihtimali üzerine odaklandığı söyleniyor
   

Bu Sayfayı Paylaş