Katilin Ayak İzleri Kitap Özeti - Elif Gökçe Unutmaz

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 3 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Katilin Ayak İzleri Kitap Özeti - Elif Gökçe Unutmaz konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Katilin Ayak İzleri Kitap Özet - Elif Gökçe Unutmaz Kitapları  Kitap Özet

  Yazar yeni kitabında tasvirlere daha çok yer vermiş ve ilk kitapta göze çarpan konular arasındaki keskin geçişler azalmış. İlk kitabı okuduğumuzda hayali arkadaşımız haline gelen kitap karakteri Burcu ve diğerleri hakkında daha çok karakteristik bilgiye ulaşmak mümkün. Kitabın en önemli özelliği oldukça sade bir dille yazılmış olması.

  Güzel ve akıcı bir dille kurulan cümleler kitabın kolay okunmasını sağlıyor. Ama bununla beraber ben kitabı okurken katilin cinayetleri işlerken neler düşündüğüne dair daha çok bilgiye sahip olmak isterdim. Kitapta iyilerin bakış açısını ayrıntılarıyla bulabiliyoruz fakat katilin bakış açısı hakkında birkaç tasvir olabilirdi.

  Cinayetleri işlerken aklından geçenlere daha ayrıntılı yer verilmeliydi. Bence bunlar kitabın olumsuz yönlerinden. Kitap, eksi yönleri olmasına rağmen, planı titizlikle hazırlanmış ve ustalıkla işlenmiş gibi gözüküyor. Zira katilin kim olduğunu kitabın sonuna kadar anlamak mümkün değil. Kitabı bitirene kadar kendiniz dahil herkesi potansiyel bir katil olarak görebilirsiniz.


  [​IMG]

  Katilin Ayak İzleri

  Elif Gökçe Unutmaz
  · Roza Yayınları
  · Basım Tarihi : 08 - 2010
  · ISBN : 978-605-5676-14-8
  · Sayfa Sayısı : 328
  · Etiket Fiyatı : 22.00 TL
   

Bu Sayfayı Paylaş