Kasım Topak İlköğretim okulu Konya Ereğli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 6 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Kasım Topak İlköğretim okulu Konya Ereğli konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kasım Topak İlköğretim Okulu Hakkında - Kasım Topakİlköğretim Okulu Tanıtım - Kasım Topak İlköğretim Okulu Resimleri - Kasım Topak İlköğretim Okulu İletişim  [​IMG]

  Konya Ereğli Kasım Topak İlköğretimokulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Konya Ereğli Kasım Topak İlköğretimokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Konya Ereğli Kasım Topak İlköğretimokulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Konya Ereğli Kasım Topak İlköğretimokulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Konya Ereğli Kasım Topak İlköğretimokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Kasım Topak İlköğretim Okulu Tarihçesi:

  Okulumuzun temeli 1997 yılında atılmış, 1998 yılında açılış onayı alınmış ve 1999-2000 eğitim öğretim yılı başında da eğitime başlamıştır. Okulumuz, adını Ereğlili iş adamı Kasım TOPAK ve devlet işbirliği ile yapılmış olan okulumuza, Kasım TOPAK'ın adı verilmiştir.
  Binanın kapladığı alanla birlikte çevresi 4258m2'dir. Okulumuz üç katlı olarak yapılmış olup çift girişli ve kaloriferlidir. Bünyesinde 2 Bilgisayar Laboratuarı, 1 Fen Laboratuarı, 1 Teknoloji Tasarım Sınıfı mevcut olup binanın bodrum katında spor salonumuz bulunmaktadır. Altıncı sınıflardan itibaren dersler her dersin kendi sınıfında işlenmekte, öğrencilerimiz Türkçe dersini Türkçe sınıfında, Matematik dersini Matematik sınıfında vb. işlemektedirler. Derslerde ve ders dışı mesai saatlerinde formatör öğretmenimiz denetiminde açık bulundurulan iki bilgisayar sınıfımız, öğrenci ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
  Okulumuzda normal eğitim yapılmaktadır. 19 normal sınıf, bir anasınıfı ve bir özel eğitim sınıfı ile hizmetine devam eden okulumuzda 1 hizmetli, 1 kadrolu memur, 24 kadrolu öğretmen, 3 kadrolu idareci bulunmaktadır.

  Kasım Topak İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KONYA / EREĞLİ
  Adı: KONYA EREĞLİ KASIM TOPAK İLKÖĞRETİMOKULU
  Adresi: CAHI MH. İTFAİYE ARKASI UHUT SOKAK. EREĞLİ/KONYA
  Telefon Numarası: 3327103434
  Faks Numarası:
  E-mail Adresi:
  768047@meb.k12.tr
  Web Adresi: -

  Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

  Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kasım Topak İlköğretim Forum Tarih
10 Kasım sloganları Güzel Sözler-Mesajlar 8 Şubat 2017
10 Kasım İle İlgili Yazı Yazılar Atatürk Hakkında Herşey 6 Kasım 2013
10 Kasım İle İlgili En Güzel Şiirler Şiirler 6 Kasım 2013
10 Kasım Şiirleri Yeni On Kasım Şiirleri Şiirler 6 Kasım 2013
10 Kasım Şiirleri En Güzel 10 Kasım Şiirleri Şiirler 6 Kasım 2013

Bu Sayfayı Paylaş