Kartlı ve Parmak İzli Tuvalet Takip Sistemi 5.0

'K-L' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Kartlı ve Parmak İzli Tuvalet Takip Sistemi 5.0 konusu Kartlı ve Parmak İzli Tuvalet Takip Sistemi 5.0

  Tanıtım:
  Üreticiden : Personelin mesai saatleri içerisinde TUVALETE gitme bahanesi ile sigara içmesi, arkadaşları ile muhabbet etmesi ve işten kaytarmasını engelleyerek çalışma saatlerinin verimli geçirilmesini sağlamak.

  KARTLI VE PARMAK İZLİ TUVALET TAKİP SİSTEMİ

  İş yerlerinde patronların ve yöneticilerin hedefleri arasında personelini mesai saatleri içerisinde maksimum performansla çalıştırılması ve azami verim sağlanmasıdır. Bu hedefler personelin işine zamanında girip zamanında çıkması ile başlar. Zaten birçok işletmede Personel devam kontrol sistemi mevcuttur. Giriş ve çıkışlar bir şekilde kayıt altına alınabilir peki içeride bulunduğu zaman ve özellikle TUVALETte kaybettiği vakit !

  Hayır gülmeyin biz 3 ün beşin hesabını yapmıyoruz da demeyin. Biz yapıyoruz. İsterseniz gelin beraber yapalım hesabımızı.

  Örneğin 100 personeliniz var ;

  Her personel günde 20 dakika ekstra olarak TUVALETte vakit harcıyor diyelim.
  20 x 100 = 2.000 dakika ( bir günde kaybedilen zaman )
  22 iş günü ile çarpalım
  22 x 2.000 = 44.000 dakika
  Saate çevirirsek 733 saat yapar
  Ortalama personellerin saatlik ücretinin 3 YTL olduğunu varsayalım.
  733 x 3 TL = 2.199 YTL
  Hesap ortada ; aylık 2.199 YTL işçilerin hakları olmadan sizden aldıkları zamanın para olarak size geri dönüşümü.Bu sadece işçilik maliyetinden geri aldıklarınız buna bağlı olarak ta personelin gereksiz TUVALET kullanımıyla beraber iş üretmediği için sizi üretim zararına sokar bu sistem aracılığı ile üretim zararınızı da minimuma indirmiş olacaksınız.

  Günümüzde Ürünlerin satış fiyatlarının düşmesi ile kar oranları da düşmüş, bir çok işletme talebi zamanında yetiştiremediği için dekont cezaları ödemek zorunda kalmıştır. Gelin sizde PERKOTEK TUVALET sınırlandırma sisteminizi kurun ve zarardan kurtulun çünkü zararın neresinden dönerseniz kardasınız !

  PERKOTEK TUVALET KONTROL SİSTEMİnin çok talep görmesi vesilesi ile sistemin fiyatları oldukça ucuzlamış olup sistem kendisini yaklaşık 1-2 ayda amorti etmektedir.

  TUVALET TAKİP SİSTEMİN AMACI

  Personelin mesai saatleri içerisinde TUVALETTE gitmek bahanesi ile sigara içmesi, arkadaşları ile muhabbet etmesi ve işten kaytarmasını engelleyerek çalışma saatlerinin verimli geçirilmesini sağlamak.

  TUVALET TAKİP SİSTEMİN ÇALIŞMASI

  TUVALETİN girişine ve çıkışını Kart okuyucu yada Parmak izi terminalin montajı yapılır.
  Kapıya elektronik kilit takılır.
  Çalışan kişilere Proximity kart verilir yahut sistemin parmak izlisini almışsanız personelin parmakları sisteme tanıtılır. Eğer işletmede Bilgisayarlı personel devam kontrol sistemi var ise yeni kart vermeye gerek kalmaz aynı kartı hem işe hem de TUVALETE giriş çıkışlarında kullanır.
  Kart okuyucu cihazlar bilgisayara kablo ile bağlanır ve bilgisayara TUVALET sınırlandırma yazılımı yüklenir.
  Müşterinin istemiş olduğu toleranslara göre parametreler girilir. Örneğin ilgili personel mesai saatleri içerisinde bir günde maksimum 3 kez girebilir ve içeride 5 dakikadan fazla kalamaz şeklinde parametreler girilirse ilgili kişi dördüncü kez TUVALETE girmek istediği zaman okuyucu kapıyı açmayacaktır. Program personelin toleransları aşan yani kaytardıkları zamanı toplar isterseniz günlük isterseniz aylık olarak raporlar. PERKOTEK Personel Devam Kontrol Sistemimiz kullanılıyorsa bu kesintiler PDKS programında WC Kesintisi adlı bordro alanında gözükür ve maaşından otomatik olarak düşer.

  Sürüm : 5.0

  Boyut : 7.1 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : PERKOTEK


  [​IMG]


  Kartlı ve Parmak İzli Tuvalet Takip Sistemi 5.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Kartlı Parmak İzli Forum Tarih
Motorola’dan Çift SIM Kartlı Android Telefon - Motorola XT882 Özellikleri Motorola 7 Haziran 2011
Kartlis Deda Hakkında Bilgi - Gürcistan Ülkeler Coğrafyası 2 Haziran 2011
Kartlık Çocuk Resimleri Çocuk - Bebek Resimleri 1 Mart 2011
Şifa Tıp Merkezi'nden Yeşil Kartlılara büyük müjde Mardin Tanıtımı 18 Aralık 2009
Bol kartlı derbi! Galatasaray 11 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş