Kartepe Kayak Merkezi - İzmit

'Türkiye Tatil Yerleri Hoteller' forumunda Fatma tarafından 2 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Kartepe Kayak Merkezi - İzmit konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kartepe kayak merkezi 1650 mt. Yükseklikte Kartepe dağı üzerine kurulmuştur.

  Kartepe Kayak Merkezi Konaklama
  Kartepe kayak merkezinde bir adet Green Park a ait 5 yıldızlı otel bulunmaktadır. Otel 12 ay boyunca faaliyettedir. Kartepe kayak merkezi Green Park Hotel 14 katlıdır ve ayrıca 50 adet 2 oda 1 salon apart binası bulunmaktadır.

  Kartepe kayak merkezinde Geyikalanında Restoran ve Kadıkonağı toplanma alanında bulunan fast food dışında tüm outletler ana binadadır. Kartepe kayak merkezinde 250 otel odası olup Green Park Oteldeki 219 standart oda çift yataklıdır. 29 oda french bed odadan oluşmaktadır. Kartepe kayak merkezinde Green Park otelde ayrıca 500 kişilik Şimşek restoran konuklara hizmet vermektedir. Green Park Otelde ayrıca balo salonları klüp ve barlar ile toplantı salonları bulunmaktadır. Kartepe kayak merkezinde kayak kaydıktan sonra konuklar Green Park Otelin kapalı yüzme havuzunda dinlenebiliyor. Green Park Otelde Sauna Fitness Bilardo gibi aktiviteler de mevcut.

  Kartepe kayak merkezinde kayak malzemeleri kiralamak için kayak odası bulunuyor ve kayak dersleri için kayak hocaları var.

  Kartepe Kayak Merkezi Pistler
  Kartepe kayak merkezinde 4 lift 3 telesiyej 1 teleski mevcut olup pist uzunlukları 400 m ile 3500 m arasında değişmekte. Kartepe kayak merkezinde kayak sezonu aralık sonlarından şubat sonuna kadar sürüyor. Kartepe kayak merkezinde kar kalınlığı normal şartlarda 80- 200 cm arasında değişiyor.

  Kartepe Kayak Merkezi Ulaşım
  Kartepe kayak merkezi Maşukiye'ye 15 km. İzmit'e 25 km olup İstanbul'a 1 saat 15 dakika ve Bursa'ya 2 saat uzaklıktadır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kartepe Kayak Merkezi Forum Tarih
Kartepe Kayak Merkezi Marmara Bölgesi 3 Nisan 2009
Mavi Boncuk Anaokulu Kartepe İzmit Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 23 Temmuz 2010
Uzuntarla Yeşiltepe Anaokulu Kartepe Kocaeli Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 23 Temmuz 2010
Ketence Köyü Hakkında Bilgi Kartepe Kocaeli Kocaeli Tanıtımı 11 Haziran 2010
Nusretiye Köyü Hakkında Bilgi Kartepe Kocaeli Kocaeli Tanıtımı 10 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş