Kartal mağlubiyet serisini bitirdi: 98-84

'Basketbol' forumunda YıLMaZ tarafından 22 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. YıLMaZ

YıLMaZ Üye

Kartal mağlubiyet serisini bitirdi: 98-84 konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Kartal mağlubiyet serisini bitirdi: 98-84

Beko Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Cola Turka, TOFAŞ'ı 14 sayı farkla 98-84 yenerek, 3 maçlık yenilgi serisini sonlandırmayı başardı.
    Karşılaşmaya pota altında İlkan’ın sayılarıyla başlayan TOFAŞ karşısında Chatman ve Flecer’ın basketleriyle oyuna ağırlığını koyan Beşiktaş Cola Turka, Engin, Cevher ve Newley’in skora katkısıyla üstünlüğü ele aldı.

İlk yarıyı 47-48 önde tamamlayan TOFAŞ’ta, Bowman’ın çabaları Beşiktaş’ın ele aldığı üstünlüğü sona erdirmeye yetmeyince maç 98-84 sona erdi.

Beşiktaş Cola Turka-TOFAŞ: 98-84
    SALON: BJK Cola Turka
    HAKEMLER: Fatih Söylemezoğlu, Özlem Yalman, Erman Erdemli
    BEŞİKTAŞ COLA TURKA: Engin ** 13, Chatman **** 28, Haluk ** 8, Cevher ** 6, Likholitov ** 8, Flecer *** 22, Newley ** 10, Adem * 3, Muratcan *
    TOFAŞ: Mehmet ** 14, Can ** 7, Cihad * 4, İlkan ** 6, Bowman *** 17, Denison *** 20, Butler ** 13, Fırat * 1, Kolaric * 2
    1. PERİYOT: 33-24
    İLK YARI: 47-48
    3. Periyot: 74-70

Fanatik

Yükleniyor...