Karda kışta koştular, karanlıkta hedefleri buldular!

'Diğer Spor Dalları' forumunda Siraç tarafından 30 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Karda kışta koştular, karanlıkta hedefleri buldular! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Karda kışta koştular, karanlıkta hedefleri buldular!

  İstanbul Oryantiring Grubu tarafından geleneksel olarak sene sonu düzenlenen gece yarışması Yıldız Parkı'nda yapıldı. Yoğun kar yağışı altında zorlu mücadelelere sahne olan yarışlarda renkli kareler ortaya çıktı..

  [​IMG]30 Aralık 2008  [​IMG]  İstanbul Oryantiring Grubu (IOG) tarafından geleneksel olarak sene sonu düzenlenen gece yarışması 29 Aralık’ta yapıldı. Hedef bulma anlamına gelen oryantiring, ormanlar kadar parklarda da yapılabilen bir spor. Gece yarışları el ve kafa fenerleri ile yapılıyor ve zorluğu artıyor. Bu sene Yıldız Parkı’nda sulu kar yağışı altında sıfır derecede yapılan organizasyona katılan sporseverler zamana karşı yarışıp puan topladılar.

  Erkekler ve Kadınlar olarak 2 ayrı kategoride yapılan yarışmada Alex Kalenderoğlu 264 puan, Tatiana Kalenderoğlu 300 puan toplayarak kategorilerinde birinci oldular. Bir çok kişi kar yağışı başladığı için yarışmaya gelmekten vazgeçtiği halde, kısa şortu ile koşan Burç Aksoy (makine mühendisi) havanın koşmaya uygun olduğunu söyledi.
   

Bu Sayfayı Paylaş