karanlıkta kelebek olmak....

'Resimli Şiirler' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 14 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. karanlıkta kelebek olmak.... konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    karanlıkta kelebek olmak....

karanlığa doğanların gözleri yoktur.karanlığa doğanların rengi yoktur.karanlıkta görenler,karanlığın ışığını bilenlerdir.güneşe bak,çıplak gözünle bak.karanlıktan karadır.bulursan karanlığın ışığını güneşte göremediğini görürsün.

bir kelebektim,karanlığa doğdum.güneş değmedi kanatlarıma,göz değmedi kanadımın renklerine,benimki bile .kanatlarımı çırptım,konacak çiçek aradım.karanlıkta çiçek yoktu.iki günlük ömrüm karanlığa tutsaktı.ürktüm,kapattım kanatlarımı,büzüldüm yalnızlığımın soğuğuna.acı geldi sonra,karanlığa doğan bir kelebeğin acısı.renklerini göremeyenin acısı.korktum.bir daha çırpmadım kanatlarımı,bekledim.hepsi hepsi iki gün değil mi.içimdeki sıcak acıyla yandım.yalnızlığım soğuktu,buz gibi bir soğuk.acımla yanarken,yalnızlığımla üşüdüm karanlıkta.

karanlığın ışığını farkettim sonra........bir daha ne yandım,ne de üşüdüm.

2. _KaRiZmA_

_KaRiZmA_ Üye

asi mardinli; romantik, güzel sözlerin çok güzel emeğine sağlık teşekürler...

3. yorumun için tesekkürlerr

Yükleniyor...