Karanlık Fotoğraf Kitabı - Harlan Coben

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda SeLeN tarafından 18 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Karanlık Fotoğraf Kitabı - Harlan Coben konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Karanlık Fotoğraf Kitap Özet - Harlan Coben Kitapları - Karanlık Fotoğraf Kitap Tanıtım - Karanlık Fotoğraf Kitap Fiyatı  Kitap Özet

  Grace Lawson, tabettirdiği yeni fotoğraflar arasında, ilk defa gördüğü ve yaklaşık yirmi sene öncesine ait olduğunu düşündüğü bir fotoğraf bulur. Fotoğraftaki beş kişiden dördünü tanımasa da, beşinci kişi, eşi Jack'e oldukça benzemektedir.
  Jack, önce fotoğraftaki kişi olduğunu inkâr eder. Ancak, gecenin ilerleyen saatlerinde, Grace'e hiç haber vermeden, fotoğrafı da yanına alarak evden ayrılır. Nereye ve niçin gittiği bilinmemektedir. Jack yokken geçen günler boyunca Grace, kendisi, evliliği ve eşi hakkında çok sayıda cevapsız soruyla karşı karşıya kalmanın yanı sıra, fotoğrafı ele geçirmek isteyen ve Jack'i arayan başkalarının da var olduğunu öğrenir.
  Polisten beklediği yardımı alamayan, dostlarının ve arkadaşlarının ise kendi gündemleriyle meşgul olmayı tercih ettiklerini gören Grace, çocuklarını korumak ve eşini geri getirecek gerçeği öğrenmek için karanlık bir geçmişle yüzleşmek durumunda kalmıştır.


  [​IMG]

  Karanlık Fotoğraf
  Yazar:Harlan Coben

  Sayfa Sayısı: 408
  Baskı Yılı: 2005
  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Babıali Kültür - BKY
   

Bu Sayfayı Paylaş