Karşıköy İlköğretim Okulu Borçka Artvin

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Karşıköy İlköğretim Okulu Borçka Artvin konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Artvindeki İlköğretim Okulları Hakkında - Karşıköy İlköğretim Okulu Tanıtımı - Karşıköy İlköğretim Okulu Hakkında - Artvin Borçka'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Karşıköy İlköğretim Okulu Resimleri  [​IMG]

  OKULUMUZ

  2010-2011 eğitim ve öğretim yılında okumuzda 91'e yakın öğrenci, 3 sözleşmeli , 1 ücretli ve 2 kadrolu öğretmen bulunmaktadır. Okulumuzda 8 adet derslik, 1adet fen ve teknoloji laboratuarı, 1 adet bilişim teknolojileri sınıfı, 1 adet çok amaçlı toplantı salonu bulunmaktadır. Yardımcı hizmetler personeli olarak 2 personel bulunmaktadır. 2007-2008 Eğitim öğretim yılında bilgi teknoloji sınıfı kurulmuştur. Sınıfların çoğunda bilgisayarla ve projeksiyon makinasıyla ders yapılmaktadır.

  Okula ait lojman bulunmamaktadır. Muratlı barajının yapımı nedeniye köyün büyük bir bölümü sular altında kaldığından dolayı köyde ikamet edilecek ev sayısı azdır. Bu nedenle görevli öğretmenlerin büyük çoğunluğu Borçka ilçe merkezinde ikamet etmekte ve kendi imkanları ile okula geliş-gidiş yapmaktadır. Borçka merkezde ev kiraları 300 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

  ULAŞIM
  Artvin-Hopa Karayolu üzerinden Borçka ilçe merkezinden veya Arifağa Petrolün yanından köprüyü geçince 13 km kadar uzaklıktadır. Köyümüze minibüs ve taksi dolmuşlar Maradid caddesinde kalkmaktadır. Minibüs ve taksi dolmuşlar ortalama varış süresi 15-25 dk'dır. İlçemiz Borçka'dan 13 km kadar içeride olan Karşıköy Köyü, Artvin ilimizden 46 km uzaklıktadır.Sahil yolundan Arhavi-Borçka 46 km, Hopa-Borçka 36 km 'dir. Ulaşım Özel ve Toplu Taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır.

  Karşıköy İlköğretim Okulu Artvin Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karşıköy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karşıköy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karşıköy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karşıköy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ARTVİN / BORÇKA

  Adı: KARŞIKÖY İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: KARŞIKÖY İLKÖĞRETİM OKULU BORÇKA/ARTVİN

  Telefon Numarası: 4664221006

  Faks Numarası: Bilgi Yok

  E-mail Adresi:Bilgi Yok

  Web Adresi:
  ARTVİN - BORÇKA - Karşıköy İlköğretim Okulu - TC Millî Eğitim

  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz -
  www.meb.gov.tr


  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Karşıköy İlköğretim Okulu Forum Tarih
Karşıköy Tektaş İlköğretim Okulu Borçka Artvin Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 27 Aralık 2010
Karşıköy Köyü Taşköprü Kastamonu Karadeniz Bölgesi 9 Nisan 2010
Karşıköy Köyü Mudurnu Bolu Bolu Tanıtımı 31 Mart 2010
Karşıköy Köyü Borçka Artvin Artvin Tanıtımı 30 Mart 2010
İlköğretim Haftası Yazı İlköğretim Haftası İle İlgili Yazı Eğitim Bilgileri 16 Eylül 2013

Bu Sayfayı Paylaş