Karşı Konulmaz Aşk Kitabı - Jenny Brown

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda SeLeN tarafından 5 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Karşı Konulmaz Aşk Kitabı - Jenny Brown konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Karşı Konulmaz Aşk Kitap Özet - Jenny Brown Kitapları - Karşı Konulmaz Aşk Kitap Tanıtım - Karşı Konulmaz Aşk Kitap Fiyatı - Karşı Konulmaz Aşk Ön Okuma  Kitap Özet

  Dokunaklı, Destansı ve Harika...

  "Benin metresim olmaman için bir sebep yok."

  "Sahip olduğun tüm saygınlığı yitirmene yetecek kadar uzun bir süredir birlikteyiz. Şöhretini, tabi eğer bir şöhretin vardıysa, yitirmiş durumdasın."

  Eliza'nın yüzüne bir telaş ifadesi yayıldı. Fakat tüm söylediği, "Senin kadının olabilecek özelliklere sahip miyim bilmiyorum. Bir erkekle beraber olmayalı yıllar oldu ve ayrıca suratım çillerle kaplı."

  Lord Hartwood sesini sertleştirdi. "Lekesi olsun olmasın bir metrese ihtiyacım var." Nefes alarak, son aşağılamasını yapmaya hazırlanırken, ses tonunun yumuşamasını sağladı. "Korkmayın Bayan Farrel. Canınızı çok acıtacağım fakat hizmetleriniz karşılıksız kalmayacak. Kalpsiz olabilirim, ama cüzdanım kabarıktır."

  Lord Hartwood'un sözlerini hazmetmeye çalışırken, Eliza'nın çilleri, giderek solan yüzünde çok daha net belli oluyorlardı. Lord Hartwood Eliza'ya yaklaştı ve parmaklarını yavaşça kadının omuzlarında gezdirmeye başladı ardından adamın parmakları, kadının elbisesinin yakasından aşağıya, göğüs çatalına doğru yumuşak bir şekilde indi. Eliza'nın alev alev yanan pembe kulağına fısıldamak için eğilerek, "Şimdi söyleyin bakalım Bayan Farrell, benim metresim olacak mısınız?"


  [​IMG]

  Karşı Konulmaz Aşk
  Jenny Brown
  Arunas Yayıncılık
  Fiyatı : 18,00 TL
  Nisan 2011
  400 sayfa
  ISBN: 9786054429479
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş