Karıştıran Volkan faciaya yol açacaktı

'Spor Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 13 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Karıştıran Volkan faciaya yol açacaktı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  ALİ GÜMEN'in haberi

  FENERBAHÇE’NİN milli kalecisi Volkan Demirel, dün, derbinin son dakikalarında, az kalsın bir faciaya yol açıyordu. Sahanın diğer ucunda çıkan kavga sırasında, kalesini orta sahaya kadar terk eden Volkan’a G.Saray taraftarları kapalı tribünden sözlü sataşmalarda bulundu. Bu esnada tribüne doğru dönen Volkan, kasıklarını tutarak taraftarlara gösterdi. İşte bu hareket sonrası, tribünde büyük infial yaşandı. VIP olarak dizayn edilen kapalı alt tribünün portatif çatısı üzerine çıkan yüzlerce taraftar, Volkan’a tepki göstermeye başladı.

  BU sırada portatif çatının çatırdadığı duyuldu. Hem çatının üzerindekiler hem de altındakiler büyük bir tehlike atlattılar. G.Saray Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, bu durum üzerine kapalı tribünün önüne gelerek taraftarları sakinleştirmeye çalıştı. Stattan dahili anons yapılarak taraftarlar sakin olmaya davet edildi. Tribünün alt kısmındaki birçok çocuk ve kadın yaşanan kargaşada arada kaldılar. Hakemin maçı bitirmesiyle birlikte ortalık biraz sakinleşirken Galatasaray'lı yöneticiler bu görüntüleri dahili kamera sisteminden çıkartıp federasyona vereceklerini söylediler.

  PEKİ YA ÇÖKSEYDİ

  Volkan’ın hareketiyle galeyana gelen kapalı tribünün önündeki portatif çatı çöküyordu.. Aşağıdaki taraftarlar hayati tehlike yaşadı.. Bereket versin, bu olay ucuz atlatıldı..

  Vatan
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Karıştıran Volkan faciaya Forum Tarih
2017 Kafa karıştıran sözler Güzel Sözler-Mesajlar 18 Aralık 2012
Küçükkarıştıran Köyü Lüleburgaz Kırklareli Kırklareli Tanıtımı 9 Mayıs 2010
foromu gerçek hayatla karıştıranlar Fıkra & Komik Yazılar 26 Mart 2010
Burun Karıştıran Ünlüler :)) Komik Resimler 26 Mart 2010
Volkanik Depremler Nedir Volkanik Depremler Nasıl Oluşur Doğa ve Bitkiler 16 Aralık 2013

Bu Sayfayı Paylaş