Kapalıçarşı 15.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kapalıçarşı 15.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Zeze’nin gelişiyle birlikte evde bayram havası eser. Sahip olduklarının kıymetini anlayan Cemal, Diyar’ı geri getirmeyi de başarır. Artık herkes için yeni bir hayat başlamaktadır. Diyar’ın aklına güzel bir fikir gelir ve yeniden bir arada oldukları için sürpriz bir kutlama yapılır.

  Cemal, korkularıyla yüzleşmeye ve sevgisine sahip çıkmaya kararlıdır. Bundan böyle hayatındaki her şeyin gerçek olmasını ister. En başta da evliliğinin. Bu kararını hayatta ona ilk defa kucak açan adama, Ziya’ya da açıklar. Ve yeni öğrendiği bir gerçek, Cemal’i heyecanlı fakat ucu belirsiz bir yolculuğa çıkaracaktır.

  Öte yandan Mahmut, her geçen gün Seher’le biraz daha yakınlaştığını hissetmektedir. Seher de yeni gelişen bu arkadaşlıktan memnundur, bir yandan da eski kocası Ünal’ın başına açtığı dertlerle uğraşmaktadır. Ama yapmak istediklerini engellemesine izin vermeyecektir.

  Dilek de sonunda amacına ulaşıp İstanbul’da bir okula kaydını yaptırır. Böylece evin nüfusu da artar. Mucize halı kaldığı yerden devam eder. Fakat tam herkes için her şey yoluna girmişken ortalığa bomba gibi bir haber düşer. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kapalıçarşı Bölüm Özeti Forum Tarih
Kapalıçarşı Dizisinin 37.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 25 Eylül 2010
Kapalıçarşı Dizisi 32.Bölümü (Yeni Sezon) Özeti Diğer Yerli Diziler 17 Ağustos 2010
Kapalıçarşı 20.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 25 Şubat 2010
Kapalıçarşı 19.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 19 Şubat 2010
Kapalıçarşı 18.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 12 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş