Kandil Nickleri , Kandil Sözleri , Kandil Msn nickleri , Kandil mesajları

'Dini Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 4 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kandil Nickleri , Kandil Sözleri , Kandil Msn nickleri , Kandil mesajları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Beraat kandili sözleri ,Beraat Kandili Mesajları

  Tüm İslam Alemi Ve Forumtanem Ailesinin Beraat Kandili Mübarek Olsun.

  [​IMG] [​IMG]

  Berat Kandiliniz Mübarek Olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukarın avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere....


  Allah'ın Rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. kandiliniz kutlu olsun.....

  İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

  Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun. Frmartuklu.net

  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Kuran'ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek Beraat kandilini kutlarım Allah'a emanet olun.


  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun...

  Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için..

  Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.


  Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

  Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.


  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

  Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

  Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarin kadar yakin, yarininiz askiniz kadar mutlu, askiniz Beraat kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.

  Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

  Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul kandilin mubarek olsun.

  Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, kandilin mubarek olsun.

  Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.


  ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim.Beraat kandiliniz mübarek olsun


  ALLAH’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Haıyrlı kandiller

  ALLAH’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Ocak 2011

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kandil Sms Leri ARayanlar İçin :)

  Allah Teâla Hazretleri Şaban ayının yarısında dünya semasına nüzul eder ve Kelb kabilesinin koyunlarının tüyünün adedinden daha çok sayıda günahı, o kadar çok sayıda insanı af ve mağfiret eder.” HADİS  Affımıza vesile olması dileklerimle miraç kandilinizi tebrik ederim.  Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Miraç kandiliniz mübarek olsun.  Allah’ın aşkıyla yan bu gece,
  Mevlana gibi dÖn bu gece,
  Secdeye varıp huzura erince,
  Şu fakiride an bu gece.
  Hayırlı kandiller?
  ALLAH’ın daveti üzerine peygamberiz bir gece melekler tarafından mekkeden kudüse gÖtürülmüştür. Burada cebrail ile birlikte bütün gÖkleri aşarak ’’sidretül münteha’’ denilen makama yükselmiş ve ALLAH ile gÖrüşmüştür. Bu yolculuğun Mekke’den Kudüs’e kadar olan bÖlümüne isra Kudüs’ten ALLAH ile gÖrüşmesine kadar ise Miraç denir. Bu gÖrüşmede peygamber efendimize ümmet’i için vakit namaz ve Miraç hediye edilmiştir. Hayırlı Kandiller!  Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Regaib Kandili’nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona gÖre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gÖnüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!  Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun,
  GÖnül güneşiniz hiç solmasın,
  Yüzünüz aydın olsun,
  Kabriniz nur dolsun,
  Makamınız Firdevs olsun,
  Dualarınız kabul olsun.
  Kandiliniz kutlu olsun..
  Avuçların açıldığı,
  GÖzlerin yaşardığı,
  İlahi esintilerin kalpleri okşadığı,
  Anın bir asra bedel olduğu bu gece,
  Dualarda birleşmek dileğiyle,
  Kandilinizi kutlarım...
  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır.
  Ölümü bile ayırır saymayan gÖnüller vardır.
  Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar,
  Dualarda birleşen gÖnüller vardır.
  Hayırlı kandiller..
  Beraat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.  Beraatin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına vesile olması dileğiyle..  Beş gece vardır ki onlarda yapılan dualar geri dÖnmez kabul olunur: Recep’in gecesi, Şaban’ın yarısında bulunan gece, Cuma gecesi, Ramazan ve Kurban bayramı geceleri.” HADİS  Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-ı gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun..  Bin damla serpilsin yüreğine,
  Bin tatlı mutluluk dolsun günlerine,
  Bin bir hayalin gerçekleri bulsun,
  Her türlü duaların kabul olsun,
  Miraç kandilin mübarek olsun...
  Bir kandil gülü savur sevdiklerine,
  Size onlardan gülücükler getirsin
  Öyle içten Öyle samimi ol ki
  GÖz yaşlarını bile tebessüme çevirsin.
  Kandiliniz mübarek olsun.


  Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gÖzler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun...  Bu gece beraat gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. İyi kandiller.  Bu gece beraat kandili.. Günahtan kurtuluş gecesi.. Haydi dua edelim.. Temizlensin günah defterleri.. İyi kandiller..  Bu gece Cenab-ı Hak’ın, kendisine yÖnelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bir gecedir. Hepimiz için hayırlı olsun!  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Regaip kandiliniz hayırlı olsun!  Bu gece peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa S.A.V ’in dünyaya şereflendirdiği gecedir. O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kÖlesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur.. Dularımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun..  Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize,
  Rahmeti geçmişinize,
  Bereketi evinize,
  Nuru ahiretinize,
  Sıcaklığı yuvanıza dolsun.
  Kandiliniz mübarek olsun.
  Bugün ellerini semaya gÖnlünü Mevla’ya aç.
  Bugün günahlardan olabildiğince kaç.
  Bugün en gizli incilerini onun için saç.
  çünkü bugün kandil
  Kandilin mübarek olsun.
  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük,
  Sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun.
  Bu mübarek geceniz sevapla dolsun.
  Miraç kandiliniz mübarek olsun.
  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.  Dul ve yetimlere yardım eden kimse, Allah yolunda cihad eden ve gündüzleri oruç, geceleri ibadetle geçiren kimse gibidir.  Ellerin semaya, dillerin duaya, gÖnüllerin mevlaya yÖneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.  Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan dÖner gibi, Miraçtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..  Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle... İyi Kandiller..  Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e. Hayırlı kandiller..  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş Öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.
  Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..  Hayır işler, insanı kÖtü Ölümden korur. Gizli sadaka, Allah’ın gazabını giderir. Sıla-i rahim akrabalara iyilikte bulunmak, Ömrü uzatır. Bütün hayırlı işler bir çeşit sadakadır. Dünyada hayır ehli olan kimseler, ahrette de hayır ehlidirler. Dünyada münker kÖtü iş ehli olan kimseler, ahrette de münker ehlidirler. Cennete herkesten Önce girecek olan maruf ehli kimselerdir.  Her müminin, riayet etmesi ve vefalı olması gerekli olan hususlar şunlardır[​IMG]in saygısı, edebe saygısı ve sofra saygısı.


  Kadın, beş vakit namazını kılar, Ramazan Orucunu tutar, kendisini yabancıdan korur ve kocasına itaat ederse, kendisine: Hangi kapısından istersen Cennete gir denir.  Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için.. Kandiliniz mübarek olsun.

  Kandiliniz mübarek olsun!!

  Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere...


  Kim canı gÖnülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer.  Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler, mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler.... İyi Kandiller

  Mübarek aylara selam olsun.. Selam olsun ey Regaip..  Oruçlu için iki sevinç vardır: Biri, orucu açtığı zamanki sevincidir; diğeri de Rabbi’ne kavuştuğu zamanki sevincidir. Oruçlunun ağzından çıkan koku, Allah indinde misk kokusundan daha hoştur.  Oruçlu olan kimse, bir kimsenin aleyhinde bulunmadıkça veyahut eza ve cefa yapmadıkça, ta orucunu bozuncaya kadar ibadettedir.

  Regaip kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!  Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah’ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Hayırlı olsun..  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı bÖyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

  Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..


  Talihiniz gÖzleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.  Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle.. Hayırlı kandiller..  Tüm Müslüman dünyasının Mübarek Regaip Kandilini tebrik ederiz.  üç aylar olarak bilinen Recep, Şaban, Ramazan ayları manevi yÖnden daha Önemli ve hayırlıdır. Recep ayının ilk Cuma gecesi Regaip kandilidir. Yani bu gece ALLAH’ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu gecedir. Edilen dualar, tÖvbeler bu gece kabul olunur. Yürekler bin bir nurla doludur. Kandiliniz kutlu olsun..

  ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dÖnemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Beraat kandiliniz mübarek olsun..  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun.  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.  Yükü sevgi, Özü saygı, gücü barış, süsü hoşgÖrü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller..  Zâde duygular yükselsin gÖklere, yükseklerde hafakan, gÖzlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Kandiliniz mübarek olsun.  Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalb zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahib olursa olsun yine fakirdir. Tamaı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir.  Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gÖzlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada sÖyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun!

   

 3. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

  Beraat kandilin mübarek olsun. ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

  Beraat Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle.

  Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

  Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarin kadar yakin, yarininiz askiniz kadar mutlu, askiniz Beraat kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.

  Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

  Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul kandilin mubarek olsun.


  Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, kandilin mubarek olsun.

  Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.


  Regaip Kandili Mesajları Kandil Mesajları Regaip Kandili Sözleri

  ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Beraat kandiliniz mübarek olsun

  ALLAH’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Haıyrlı kandiller

  ALLAH’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

  Beraat kandilin mübarek olsun. ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

  Beraat Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle.

  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Beraat kandiliniz mübarek olsun.Frmartuklu.net

  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun,Beraat kandilin mübarek olsun.

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Beraat kandiliniz mübarek olsun.

  Bu gece Beraat gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız affolsun. iyi kandiller.

  Beraat kandiliniz mübarek olsun..Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Beraat kandiliniz mübarek olsun..

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Beraat kandiliniz mübarek olsun.

  Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Beraat geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

  Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

  Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için.. Beraat kandiliniz mübarek olsun.

  Mübarek aylara Selam olsun.. Selam olsun Ey Beraat.

  Tüm Dualarınızın kabul olması dileğiyle.. Hayırlı kandiller.

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Beraat Kandilinizi kutlarım ALLAH’a emanet olun. Güzel kandiller.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Ocak 2011

 4. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Paylaşım için saol...
   

Bu Sayfayı Paylaş