Kan Grubunuza Göre Karakter Falınız

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_inci tarafından 12 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Kan Grubunuza Göre Karakter Falınız konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kan Grubunuza Göre Karakter Falınız

  Kan grupları ile insan karakterleri arasında bir bağ olduğunu ilk one süren kişi antropoloji prf.LEONE BARDEL olmuştru.Ona gore , kişiliğimiz, karakter yapımız onemlı bir olçüde kan gruplarına bağlıdır ve dort ana grup olan A, B, AB, 0 kan gruplarının her birine farklı bir ozellik verilmiştr.

  A GRUBU

  Son derce duyarlı,heyecanlı kimseler olup bu ozellikleri sebebyle çabucak ve sıkça aşık olabilirler flort etmeye meğillidirler Capcanlı bir kişiliğe sahip olup her an farklı tavırlar sergileyemeyebilirler.Birlikten beraberlikten ve uyumlu olmaktan hoşlanırlar.Ancak bu durum; kendisi üzerinde aşırı ilgi karşısında nefrete donüşebilir.Sewecen ve içten tavırları ıle herzamn aranan biri haline gelir.Çabucak dost ve arkdaş edinebilirler.

  B GRUBU

  Hareketli,aktif,canlı,tuttuğunu koparan,girişimci kimselerdir.Duygusallıktan,hislere kapılmaktan,zayıflıktan nefret ederler.Kendilerine ait doğruları ve prensipleri olup, itaat yonunde katıdırlar.Yonetilmekten ziyade yonetmeye , emir wermeye meyillidirler.Başarıya ulaşma yolunda,bütün engellere karşı yıkıcıdır.Bu çok sewdikleri dahi olsa.Bu tavırları nedenıyle bırçk kişi tarafından sewilmeyebilirler.

  0 GRUBU

  Sosyal ilişkileri son derece güçlü,topluma kolayca adepte olabilen,sewecen insanlardır.Herzaman için sorunlarını gidermeye yonelik çareleri vardır.Asla ümitsizliğe kapılmazlar.Kendisi olduğu kadar başkalarının sorunlarınada çözümler uretebilecek bir yapıya sahiptirler.İnsanlara karşı son derece yardım sewer ve duyarlıdırlar.bununla birlikte yaptıklarının karşılığnda saygı duyulmasından,ustunluğnn dile getirilmesinden son derece memnun olurlar.


  AB GRUBU

  Bu grup insanlar nadir bulunan bir karakter yapısına sahiptirler.Karmaşık durumlardan, heran için değişen,heyecanlı bir yaşamdan zewk alırlar.Bir ana kadar çok iyi tavırlar segilerken bir anda tersi durumda hareket etmeye başlayabilirler.Arasıra kaprisli tavırlarıyla çewrelernde hiç hoş karşılanmayan kırıcı dawranışları olabilir.Hayatlarında heyecana ve harekete onem werdikleri için,sessiz ve sakin bir hayat bunalıma sebep olabilir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Grubunuza Göre Karakter Forum Tarih
Yerel yönetimlerin temel görevleri nedir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Yerel yönetim birimleri halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak için hangi görevleri yaparlar? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Kuran'a göre bir insanı öldürmek neden bütün insanları öldürmekle eş değer kısaca Kuran'ı Kerim ve Tefsirleri 18 Şubat 2017
Okuldaki müzik kulübünün görevleri ve sorumlulukları kısaca Öğretmenlerimizin Bölümü 15 Şubat 2017
Okuldaki kızılay kulübünün görevleri ve sorumlulukları kısaca Öğretmenlerimizin Bölümü 15 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş