Kalpsiz Adam Bölüm 10 özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Fatma tarafından 24 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Kalpsiz Adam Bölüm 10 özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kalpsiz Adam Bölüm 10 özeti

  Oktay’ın taşıdığı kalple ilgili gerçeği artık herkes öğrenmiştir. Bu gerçek her şeyi darmadağın etmiştir. Ayşegül eve dönmez ve Ahmet’lerde kalmaya başlar, babasını asla affetmeyecektir. Şevket kederiyle baş başa kalmıştır. Feraye tam da Oktay’a âşık olduğunu kabullendiği bir anda gerçeği öğrenince Oktay’la birlikte olamayacağını anlar. Ama herkesin şaşkınlığı ve üzüntüsü bununla bitmeyecektir. Çünkü AC Lojistik tarafında olup bitenler herkesi yakından ilgilendirecek bir boyuta gelir.

  Komiser Kenan Mesut’un ihbarıyla tırlardaki yasadışı maddeyi yakalamış, Necati’yi içeri almıştır. Ama Cabbar ve Mustafa son anda haberi alıp kaçmışlardır. Mesut ise hem kimsenin yüzüne bakamayacağı için, hem de Cabbar ve Mustafa yakalanmadan ortaya çıkarsa canını alacaklarını bildiği için ortaya çıkmamaktadır. Müge ve Bülent ise tam da şirketin keyfini çıkaracakken başına gelenlerden şaşkındır. Oktay da bu vesileyle hem Müge’nin şirket ortağı olduğunu öğrenir, hem de tamamen aklanmış olur. Ama Cabbar ve Mustafa yakalanmadan hiçbir şey tam anlamıyla çözülmüş olmayacaktır. Cabbar Mesut’u ortaya çıkaracak hain bir plan yapar ve Mesut’un oğlu Saffet’i kaçırır. Saffet’in kaçırılması yaşadıkları tüm acı ve ayrılıklara rağmen herkesi tekrar bir araya getirir.

  Oktay da bu zor zamanlarında Feraye ve ailesinin yanında olacak, onlara yardım edecektir. Oktay’ın yardımıyla olayın bütün düğümleri çözülecektir. Her şey çözüme ulaşırken Feraye de Oktay’la ilgili bir karar vermek zorunda kalacaktır.
   

 2. canberkk

  canberkk Yeni Üye

  paylaşım için teşekkürler
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kalpsiz Adam Bölüm Forum Tarih
Kalpsiz Adam 9.Bölüm ÖZeti Diğer Yerli Diziler 24 Aralık 2008
Kalpsiz Adam 8. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 27 Kasım 2008
Kalpsiz Adam 7. Bölüm Ozeti Diğer Yerli Diziler 21 Kasım 2008
Kalpsiz Adam 6. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 13 Kasım 2008
Kalpsiz Adam 5. bölüm Diğer Yerli Diziler 8 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş