KaLbimde ya$ıyordun ya sen , Artık yaLnızsın..

'Ayrılık ve Yalnızlık Sözleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 19 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  KaLbimde ya$ıyordun ya sen , Artık yaLnızsın.. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gidi$Lere ve gidenLere dair sözLer okurdun hep , gidenLere dair yaziLar.."birgun bana boyle yazilar yazdirmazsin umarim yada yazmassin" derdin.. yazmayacagim derdim.. yazdırmayacagım.Hicbir sözüme inanmadigin gibi bunada inanmazdin bilirim, ve ben sana ilk ve son yaLanimi o zaman söyLemi$im.. AnLadım. iyi dinLe , bu gidi$ benim gidi$im.. bu sözLer benim sözLerim.. iyi dinLe ..  Ben gidiyorum... Gideyimmi demiyorum , gidiyorum diyorum.. Senden istedigim ve bekLedigim ama senin vermedigin 1 damLa sevgiyi beLkide baska koLLarda , baska askLarda arayacagım simdi.. BeLki buLamayacagım.. beLki sevmeyecegim hickimseyi seni sevdigim kadar.. kimseyi kaLbime sakLamayacagım seni sakLadıgım kadar.. Ama sensizlikle ba$ edecegim..


  Hicbir zaman seninLe oLamadım ben , hicbir zaman kaLbinde oLamadım.. Hep benim kaLbimde oLsanda sen,beni hic sevmedin.. biLiyorum. göz göre göre katLandım bu acıya.Sen beni sevdigini söyLerken biLE ,baska koLLarda avunuyordun.. Baska gözLerdeydin baska sevgiLerde.. sana hic inanmadim belki,ama inanmak istedim.. inanmaya calistim.birgün sever dedim.. bu kadar tas kalpli olamaz. Ama sen tastanda beterdin,anlayamadim..


  KimsesizLigimLe bas etmeye caLisirken , artik sensizLik ve yaLnızLıkLada cebeLLesecegim biliyorum.. Susacagım.. konusmayacagım. kimseLer anLamayacak , kimseLer biLmeyecek.. güLecegim etrafa , cevreme... ben agLayamam , biLiyorsun.. agLamayacagım.. gözya$ımı hakedecek kadar degerLi degiLsin sen..!


  BunLar sana yazdıgım tek satırLar , iyi dinLe ve sakLa.. Cunku bundan sonra ben oLmayacagım hayatında.. bundan sonra ben seninLe oLmayacagım.. Bundan sonra seni benim kadar cok sevecek biriLeride oLmayacak hayatinda.. Bundan sonra , sana ne süslü ask sözLeriyLe donatıLmıs yazıLar yazıLacak , nede gidisLeri anLatan sözLer söyLenecek..
  kaLbimde ya$ıyordun ya sen , artık yaLnızsın..
  artik kimsesizsin..
  artik bir sahibin yok..
  istedigin kisiLerLe , istedigin gözLerde , istedigin koLLarda ve yoLLarda yaLan askLarLa harcanabiLirsin artik..
  Artık BEN YOKUM..
  Artık YALNIZSIN..
  YANMALISIN , AĞLAMALISIN
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - KaLbimde ya$ıyordun Artık Forum Tarih
Toygar Işıklı - Kalbimdeki Sancı gitar notası Müzik Türleri ve Enstrümanları 8 Mayıs 2011
Mazi Kalbimde Yaradır Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 20 Ocak 2011
KalbiMdeKi DüğÜm SenSiZ ÇözüLmÜyoR (Resimli Şiir) Resimli Şiirler 6 Ekim 2010
Kalbimdeki Aşkı Sana Vereceğim Kitabı - Anya Seton Kitap, Resim ve Dergi 14 Eylül 2010
Yıldız Usmonova Kıble Benim Kalbimde 2010 Albümü Albüm Tanıtımları 11 Ağustos 2010

Bu Sayfayı Paylaş