Kalaba Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Avanos

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Kalaba Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Avanos konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kalaba Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Avanos Hakkında - Kalaba Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Avanos İletişim - Kalaba Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Avanos Tanıtım -  MISYONUMUZ:

  Bas Ögretmen Atatürkün gösterdigi "Çagdas Uygarlik seviyesinin Üzerine Çikarmak" hedefi dogrultusunda demokratik,katilimci,yaratici,bilimsel bir egitim anlayisi ile ögrencilerimizi bir üst ögrenim kurumuna ve toplum yasamina uygarligin gerektirdigi degisime açik aydin yurttaslar olarak yetistirmek.  VIZYONUMUZ:

  Bilgi çaginin gerektirdigi bilgi,beceri,deger ve teknolojilerinin etkin kullanimini saglayarak,çalisanlarin motivasyonunu en üst düzeye çikarmis, ögretmen,ögrenci ve veli memnuniyetle odaklanmis,es deger kurumlarla yarisacak düzeye erismis kaliteli, seçkin,ögrenen ve sürekli kendini gelistiren öncü bir kurum olmak  OKULUMUZUN YERI:

  Okulumuz Nevsehir Ili Avanos Ilçesine bagli Kalaba Kasabasinin 50. Yil Mahallesindedir.Kasabamiz Kayseri-Kirsehir-Kirikkale-Ankara Kara Yolu Üzerinde olup Kayseri’ye uzakligi 50 km,Kirsehir’e uzakligi 80 km,Kirikkale’ye uzakligi 200 km, Ankara’ya uzakligi 270 km dir  OKULUMUZUN ADRESI :

  50 .Yil Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Kalaba Kasabasi

  Avanos/NEVSEHIR  IL VE ILÇE MERKEZINE UZAKLIGI:

  Okulumuzun bulundugu Kalaba Kasabasi Bagli Oldugu Avanos Ilçesine 30 km ,Nevsehir Iline 50 km uzakluktadir  ULASIM IMKANLARI:

  Kasabamiz Kayseri-Ankara Karayolu üzerinde bulunmasi nedeniyle sürekli bir trafik akisi vardir. Her yarim saat’te birve muhtelif zamanlarda Kayseri’ye vasita bulmak mümkündür.Günün Belli saatlerinde Kasabamizdan Avanos-Nevsehir ve Kayseri’ye ,Kayseri,Avanos-Nevsehir’den Kasabamiza servisler bulunmaktadir.  TELEFON VE FAX:

  Tel:0(384) 5612542

  Fax:0(384) 5612985

  Kalaba Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu
  kaynak webrehberiz .biz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kalaba Mehmet Akif Forum Tarih
Nevşehir - Avanos - Kalaba Fatih Sultan Mehmet Lisesi Liselerimiz 9 Mart 2010
Türkiye'nin en kalabalık şehri neresidir kısaca Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 18 Şubat 2017
Dünyanın en kalabalık ülkesi neresidir kısaca Ülkeler Coğrafyası 27 Ocak 2017
Ilıman kuşakta nüfus niçin kalabalıktır? Sorular ve Cevaplar 10 Mart 2016
Kalabak İlköğretim Okulu Bilgileri Havran Balıkesir Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 19 Mayıs 2012

Bu Sayfayı Paylaş