Kahverengi Gözün Anlamı Nedir?

'Konu Dışı Başlıklar' forumunda Mavi_inci tarafından 13 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_inci

Mavi_inci Özel Üye

Kahverengi Gözün Anlamı Nedir? konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Kahverengi Gözün Anlamı Nedir?
    “Gözler kalbin aynasıdır”

Hani bir söz vardır ya, “Gözler kalbin aynasıdır” diye.İşte bu sözün ne kadar doğru olduğu ortaya koymak pek mümkün değildir ama genellikle durum bundan ibarettir.Çünkü yalan söyleyenlere dikkat edin genellikle gözlerini kaçırırlar.

Peki göz renkleri neyi ifade ederi.Yeşil, mavi, siyah yada kahverengi gözler…Gözlerin renklerle alakalı bir karakteri bulunuyor mu? Bu soruyu merak eden Amerikalı uzman psikologlar bir araştırma yaparak cevap bulmaya çalıştılar.İşte o araştırma sonuçlarından birisi ve kahverengi gözlerin anlamı…

kahve göz.jpg

Kahverengi gözler ne söyler?

Kahverengi gözlere sahip insanlar genelde ilgiyi üzerlerinde görmeyi çok sever. Akıllıdır ancak kendilerine ne yapılması gerektiğinin söylenmesinden hiç hoşlanmazlar. Yaratıcıdırlar ve yeni düşüncelere, trendlere inanılmaz derecede ilgi duyarlar. Eksi bir yön olarak görülebilir fakat araştırmalara göre kahverengi gözlere sahip insanlar genelde kendi duygularını açıklamaya utanır ve hatta çoğu zaman gerçek hislerini belli etmekten çekinirler.

Alıntı

2. açıklama için teşekkürler

3. bunu öğrendiğim iyi oldu

4. ben de kahvernegi gözlüyüm

5. çok açıklayıcı oldu gerçekten

6. aynı beni anlattı saol :)

7. Ayni beni anlatti :)

8. Ayını bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :) :) :) :)

9. bende öyleyim gercekten...

10. bunu öğrenmem benim için büyük avantaj sağladı

11. gercekten de öylemisim gercek hislerimi kimseye göstermiyorum:::::::::::::::()

12. Aynen ben süüüüüüüüüüüüüüüüpersiniz

13. bnı tarıf ettı resmen :)

14. Aynı beni anlatıyo :)

15. ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy aynı bennnnnnnnnnnnn çok güzel

16. benimde gözlerim kahverengi son yazı erçekten beni anımsatı daha doğrusu bütün yazılar ama en çok son yazı yani ''kahverengi gözlü insanlar duygularını anlatmaktan çekinirler'' aynı ben :)

17. kahverengı goz aynı benı anlatı

18. çok teşekkürler benim gözüm kahverengi ve hepside doğru :):):):):):):)

19. Ayni benn

20. Bende kahverengi gözlü yum ve her şey doğru ♥♥♥

Bu Sayfayı Paylaş