Kahramanlar 6.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kahramanlar 6.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yaralanan Mete artık taburcu olmuştur. Deniz Mete’yi eve bırakırken Mete onun yanında kalmasını ister. Bu durum Ömer’le Deniz arasında gerginliğe neden olur. Yaralı olduğu sürece Mete’nin yanına olan Deniz Mete’nin aslında Deniz’e olan hislerinin bitmediğini ortaya çıkarır...Bu durum bu üçlü ilişki arasında nasıl bir duruma neden olacaktır....

  Polis, dur ihtarına uymayan bir arabanın içindekilerle çatışmaya girer. Adamlar ölü olarak ele geçirilir. Ama asıl süpriz arabanın içindedir. Arabada öldürülmüş durumda bir asker bulunur. Durum bizimkilere, adamın devlete ait bilgileri suçlulara satmış olabileceğini düşündürür. Yiğit ve Ayşe olayı araştırdıkça, asıl kurbanın asker olduğunu ortaya çıkarır. İkili bir anda kendilerini önemli bir operasyonun ortasında bulur.

  Sahile vurmuş halde bir kadın ceseti bulunur. Serkan ve Mete olayı araştırmaya başlar. Kadının üstünden çıkan bir kartvizit, gözlerin Ahmet isimli bir avukata çevrilmesine neden olur. Ancak adam suçlamaları kabul etmeyerek kaçar. Ahmet suçsuzluğunu ispatlamak için Serkan’la iletişime geçer. Ama gerçekten doğruyu mu söylemektedir?

  Yiğit’in geçmişindeki derin sır yavaş yavaş ortaya çıkacaktır....
   

Bu Sayfayı Paylaş