Kahraman Tuncay!

#1
Sponsorlu Bağlantılar
[SIZE=+0][/SIZE]Kahraman Tuncay!


[SIZE=+0][/SIZE]Daily Mail Gazetesi, bonservis ücreti ödenmeden alınan gelmiş geçmiş en iyi 50 transfer içinde Tuncay'a da yer verdi. Milli futbolcumuz için, “Ülkesinde bir kahraman” yorumu yapıldı.

Türkiye’yi İngiltere Premier Ligi’nde başarıyla temsil eden Tuncay Şanlı’ya büyük onur... Ada’nın önde gelen gazetelerinden Daily Mail, bonservis ücreti ödenmeden yapılan en iyi 50 transfere yer verdi. Şu an Stoke City forması giyen Tuncay, listenin 17. sırasında kendisine yer buldu. Milli futbolcumuzun, Fenerbahçe’den serbest olarak ayrılıp Middlesbrough’ya transfer olmasının ardından gösterdiği performans, Daily Mail’in gözünden kaçmadı. Birçok yıldızın yer aldığı listede Tuncay için, “O gerçek bir kahraman. Türk Milli Takımı ve Fenerbahçe’de ortaya koyduğu futbolla, ülkedeki çocukların odasında onun posterleri yer aldı. Gidişinin ardından herkes adeta gözyaşlarına boğuldu. O zaman Fenerbahçe’yi çalıştıran Zico, ‘Tuncay bizim için büyük kayıp. Takıma canlılık ve umut veriyordu’ demişti” yorumu yapıldı.

Tanıdık isimler de var
Dünyanın en önemli yıldızlarının yer aldığı sıralamada, bir dönem Türkiye’de de futbol oynayan Okacha, Kevin Campbell ve Bried Friedel da boy gösterdi. En iyi 50 transferde ise 1 numaranın sahibi Southampton’dan, Bolton’a giden golcü futbolcu Kevin Davies’tı. Davies’i, Real Madrid’den, İspanyol ekibinin La Liga’daki ezeli rakibi Barcelona’nın yolunu tutan Luis Enrique ile Tottenham’dan, Arsenal’e transfer olan Sol Campbell izledi.Fanatik
 

Üst