Kahin Görmek Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 18 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Kahin Görmek Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kahin Görmek
  Falcı astrolog gibi gelecekten haber verdiğini iddia eden birini görmek ameli boşa çıkaracak eğilimlere Bir kahine gidip ona bir şeyler sorduğunu görmek şiddetli üzüntü ve kedere Kahin görüş ve fikirleri itibar gören alim bir kimseye Kendisinin falccı olduğunu görmek hayır iyilik ve şöhrete Müneccim görmek ileri gelen kimselerle sohbet etmeye onların sırlarına vakıf olmaya; yalan yanlış demeden durmaksızın söz üretmeye ve gevezeliğe; Müneccim bazen müjde va korkuya ilim ve amele; Falcıya gidip bir şey sormak ve onun dediklerini onaylamak Allah'ın (c.c.) indirdiği kitabı ve Peygamberimizin (s.a.v.) ümmetine bildirdiği hususları inkar etmeye delalet eder. Astroloğun söylediklerini önemsemediğini ve onlara inanmadığını gören kimse aklıselimi vedini prensipleri kendine rehber edinir.

  Rüyada kahin görmek eskiden ilişkiniz olan birisi ile yeniden karşılaşıp ilişki kuracağınıza ve tatlı aşk günleri yaşayacağınıza işarettir.

  Rüyasında kahin gören insan daha önce aşk yaşadığı biriyle tekrar aşk yaşanacağına işarettir.

  Kahinin rüyada söyledikleri olduğu gibi çıkar. Veya kişi hiç ummadığı bir durumla karşılaşır

  Rüyada kahin görmek süpheye yorumlanir. Rüyasinda bir kahinle tanisip konustugunu görmek dünyada yalniz inandigi seylerle ugrasacagina süpheden daima uzak kalacagina delalet eder. Rüyada kendisinin bir kahin (falci) oldugunu veya herkesten fazla falcilik bildigini görmek bütün insanlar için hayirli seyler olacagina
   

Bu Sayfayı Paylaş