Kafatasının bir bölümü düştü

'Garip olaylar' forumunda HÜZÜN_LÜ tarafından 8 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Kafatasının bir bölümü düştü konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kafatasının bir bölümü düştü..  [​IMG]

  Roy eski kafatasını saklıyor, çünkü kendisini meşhur etmiş
  Hindistan'da 1 yıl önce elektrik çarpan ve başı ağır biçimde yanan elektrikçi Sambhu Roy'un kafatasının ölü olan büyük bir kısmı düştü.

  25 yaşındaki Roy'u tedavi eden cerrah Ratan Lal Bandyopadhyay, "geçtiğimiz yıl sonunda bize geldiğinde kafaderisi tamamen yanmıştı ve birkaç ay içinde kafatası açığa çıktı...

  "Daha sonra kafatasının bir kısmının yanıktan etkilenen bölgeye kan gitmediği için gevşemeye başladığını fark ettik. Bu ağır yanık vakalarında görülebilen bir durum" dedi.

  Geçtiğimiz yıl ekim ayında yüksek voltaj telini onarmaya çalışırken elekrik akımına kapılan Roy'un kafatasının kan gitmediği için ölen bölümü, geçtiğimiz pazar günü kafatasının diğer bölümünden ayrılarak düştü.

  Koruyucu tabaka oluştu

  Bandyopadhyay, kafatasının iç tabakasının ve kemik üretimine yardımcı olan ince zarın yanıktan mucizevi biçimde etkilenmediğini ve bu nedenle kafatasının yanıktan ektilenen bölümünde yeni kemik büyüdüğünü söyledi.

  Bandyopadhyay, "Roy'un kafatasının bir bölümü düştüğünde öleceğini sandım, ama kafasında yeni bir koruyucu tabakanın oluştuğunu gördük. Belki de bu yeni tabaka ölü kafatasını dışarı attı" dedi.

  Eski kafatasını saklıyor

  Roy ise pazar günü düşen kafatası parçasını atmadı ve elinde tutuyor. Her gün haberi duyan yüzlerce kişi ve onlarca doktor, hastaneye Roy'u görmeye geliyor.

  Çifte kafataslı Roy, "doktorlar eski kafatasımın yerini yeni bir kafatasının aldığını söylüyor. Ama eski kafatasımı atmayacağım. Kafatasım beni meşhur etti" diyor.

   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş