Kadir Gecesi Mesajları En Güzel En Anlamlı En Etkileyici 2017

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda Eylül tarafından 21 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

 1. Eylül

  Eylül Site Yetkilisi Editör

  Kadir Gecesi Mesajları En Güzel En Anlamlı En Etkileyici 2017 konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  En Güzel Kadir Gecesi Sözleri


  2016 leyle i Kadir Gecesinde Allah duaları kabul eder. Kulların Rabbine en yakın olduğu Kadir gecesi, umudumuzu yarin kadar yakin, yarinimizi akşamımız kadar mutlu, askiniz Kadir kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel,Kadir geceniz mübarek olsun..


  Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kuran´in nazil oldugu bin aydan daha hayirli bu gecenin size efradi ailenize ve bütün Islam alemine hayir bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.Kadir geceniz mubarek olsun..

  Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.Kadir gecen mübarek olsun..

  Bu mübarek gecede melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar... ta şafak sökünceye dek!..
  Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Kadir Geceniz Mübarek olsun.

  Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. Kadir gecen mübarek olsun..

  Mübarek Kadir Gecenizi kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Geceniz mübarek olsun.

  Tüm arkadaşlarımın kadir gecesini kutlar dua larınızla geçmiş günahlarınızın affını diliyorum kadir geceniz mubarek olsun
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Ocak 2016

Bu Sayfayı Paylaş