Kadınların Erkeklerden Duymak İstemediği Sözler Nelerdir?

'Sohbet & Muhabbet' forumunda Mavi_inci tarafından 30 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Kadınların Erkeklerden Duymak İstemediği Sözler Nelerdir? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kadınların erkeklerden duymak istemediği sözler

  Erkeklerin genelde kadınları baştan çıkaracağını düşündükleri bu sözler kadınların tüylerini diken diken ediyor, en romantik anları mahvediyor...İşte söylememeniz gerekenler...


  [​IMG]


  1. Başka bir kadının ismi

  Bu söylenmeyecek sözlerin de ötesinde ilişkiyi de bitirebilecek çok büyük bir hatadır. Yeni tanıştığınız bir kadında da sevgilinizde de şimşeklerin yaklaşık tepkilere neden olur. Mümkünse dilinizin asla bu şekilde sürçmesine izin vermeyin! Kadınlar onlarla birlikteyken yalnızca onları düşünmenizi ister.

  2 Özgüven yetersizliğini belli eden sorular...

  Cinsel yeteneğinize güvenin. Özgüven (kibir değil) kadınların başını döndüren asıl şeydir. Cinsel gücünüzle ilgili şüpheleriniz varsa ve bunu belli ediyorsanız her şeyi mahvetmeniz ve havayı dağıtmanız kaçınılmaz olur. Hiçbir kadın tüm zamanını partnerinin cinsel egosunu şişirmekle geçirmek istemez. Kendinize güvenin ve bu güvenin onu büyülemesine izin verin.

  3. "Bana en iyi olduğumu söyle"

  Bir kadına bu soruyu asla sormayın. Zaten cevap verirse ve bu olumlu olursa, bunu sadece sizi mutlu etmek için yapacaktır. Ama bu sırada içinde "Benim bu adamla ne işim var?" demesi de kuvvet muhtemel. İyi bir seks ve tatmin olmak için bu tür cümlelere hiç gerek yok.

  4. "Prezervatif kullanmasam?"

  Yıl 2010 ve cinsel hastalıklarla istenmeyen hamilelikler hayatın büyük bir parçasını oluşturuyor. Lütfen!

  5. "Bu daha önce olmamıştı"

  (Erken boşalma ya da ereksiyon sorunu) Kadınlar buna inanmaz.Çünkü bunun daha önce de başınıza gelmiş olması çok muhtemeldir. Bunu gayet doğal bir şey olarak soğukkanlılıkla karşılayan kadınlar, erkeklerin gurur nedeniyle bunun daha önce olmadığını söyleyeceğini bilir ve büyük bir olaymış gibi bahaneler bulmaya çalışmalarına sinir olur.

  6. Parfümünü mü değiştirdin? (Buruşuk bir yüz ifadesiyle söylenince)


  7. Maç başladı mı acaba?/
  Maç ne oldu acaba?

  8. Kilo mu aldın sen?


  9. Siyah iç çamaşırlarını daha çok beğeniyorum.


  10. Açlıktan ölmek üzereyim.


  11. Bu akşam tanıştırdığın arkadaşın çok hoştu.
   

Bu Sayfayı Paylaş