Kadın Gibi Davran Erkek Gibi Düşün

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Mavi_Sema tarafından 19 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kadın Gibi Davran Erkek Gibi Düşün konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kadın Gibi Davran Erkek Gibi Düşün

  Kadın erkek ilişkisi bildiğiniz kalıpların dışına çıkıyor...

  19.10.2009


  [​IMG]


  Ünlü komedyen Steve Harvey “Kadın Gibi Davran Erkek Gibi Düşün” adlı kitabında kadın erkek ilişkisinde bildik kalıpların dışına çıkıyor…​


  “Bu dünyadaki yolculuğum sırasında keşfettiğim bazı şeyler var: (a) Kadınların çoğu erkekleri hiç tanımıyor; (b) kadınlar, erkeklerin düşünce yapısını anlamadıklarından, erkekler ilişkilerinde birçok şeyden yakalarını kurtarıyorlar ve (c) ben bunu değiştirmek için çok değerli bilgilere sahibim” Steve Harvey “Kadın Gibi Davran Erkek Gibi Düşün” adlı kitabının ilk sayfasında böyle sesleniyor okuruna.

  “Kadın Gibi Davran Erkek Gibi Düşün” düzenli ilişkiler yaşayamayan, erkeklerin kendilerini anlamadığından yakınan, ideal bir eş ve sevgili için arayışlarını sürdüren tüm kadınlara olaya erkeklerin gözüyle bakmayı öneren ve bunun yollarını öğreten bir kitap.

  Amerika’da pek çok gösteriye imza atan ve yıllardır sürdürdüğü radyo ve televizyon programları ile adından sıkça söz ettiren Harvey, uzun zamandır kadın erkek ilişkileri üzerine biriktirdiklerini ve edindiği deneyimlerini; tüm samimiyetiyle kadınlara yol gösterici olabilmek amacıyla kaleme almış.

  “İlişkilerde şimdiye kadar kullandığınız oyun kitabının modası geçti” diyen Harvey, sizlere oyunu kazandıracak bazı ipuçları veriyor: Erkeğin ilişkiyi ne kadar ciddiye aldığını anlamak için sormanız gereken beş soru, erkeklerin gerçekte gereksinim duydukları üç şey, erkelerin istediğiniz gibi davranmasını sağlayacak tüm gizli ama basit sırlar; gibi konulara açıklık getiren “Kadın Gibi Davran Erkek Gibi Düşün”, günümüz kadınlarının, “nerde o eski aşklar?” sorusuna yanıt olmayı hedefliyor.

  İyi bir erkek bulabilmek, bulduğunuz iyi erkeğe kolay lokma olmadığınızı gösterebilmek ve hayallerinizin prensi ile kurallarını koyduğunuz bir ilişki sürdürmek istiyorsanız “Kadın Gibi Davran Erkek Gibi Düşün” sizin için ideal bir başucu kitabı olacak.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kadın Gibi Davran Forum Tarih
Erkek ve Kadının Vücut Farkları - Erkek ve Kadınlar Arasında Ne Gibi Farklar Var ? Seviyeli-Ciddi Konular 15 Aralık 2010
Kadınsan kadın gibi olacak, Adam gibi adamı seveceksin… Şiirler 22 Mart 2010
İş Kadınları Erkek Gibi Gösteren Kıyafetler Giymeyecek Populer markalar & Moda 6 Ekim 2009
Maymunlar da kadınlar gibi dedikoducu Konu Dışı Başlıklar 22 Kasım 2008
Siyah beyaz kadın resimleri yalnız kadın resimleri Avatar Resimleri 16 Eylül 2017

Bu Sayfayı Paylaş