Kadının Adı Yok Oyuncak Müzesi’nde

'Kültür Sanat Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 1 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Kadının Adı Yok Oyuncak Müzesi’nde konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kadının Adı Yok Oyuncak Müzesi’nde  İstanbul Oyuncak Müzesi’nde her Salı Marka ve İletişim Danışmanı Yasemin Sungur’un düzenlediği ‘Kitap ile Sohbet’ etkinliğinin müdavimleri Nisan ayında Duygu Asena’nın kült eseri ‘Kadının Adı Yok’la buluşuyorlar; yazarın doğum yıldönümü olan nisan ayı boyunca ‘Kadının Adı Yok’u tartışıyorlar.

  6 Nisan Salı günü kitabın okunarak tartışılmasından önce de Duygu Asena’nın dostları onunla ilgili anılarını paylaşacaklar.

  İstanbul Oyuncak Müzesi her Salı saat 11.30-13.30 arası kariyer, marka danışmanı Yasemin Sungur’un düzenlediği ‘Kitap ile Sohbet’ e ev sahipliği yapıyor. Bu etkinliğe kadın, erkek, genç, yaşlı dileyen herkes katılıyor. Bu sohbette yaşayan ve yaşamayan yazarların kitapları birlikte okunuyor, tartışılıyor ve zaman zaman yazarlar da davet ediliyor. İlk kitap Mehmet Zaman Saçlıoğlu’nun Sur ve Gölge isimli kitabıydı. Daha sonra Sabahattin Ali’nin “Kürk Mantolu Madonna”sı okundu ve tartışıldı. Mart ayının kitabı Salah Birsel’in ‘Boğaziçi Şıngır Mıngır’ isimli kitabıydı. Nisan ayında katılımcılarla birlikte ‘Kadının Adı Yok’ okunacak. Etkinliğe katılmak ve kayıt yaptırmak için İstanbul Oyuncak Müzesi’ni aramak yeterli
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kadının Adı Oyuncak Forum Tarih
İlk Türk devletlerinde kadının konumu nasıldı? Sorular ve Cevaplar 10 Nisan 2016
Tarih öncesi kadının yeri kısaca Seviyeli-Ciddi Konular 5 Ocak 2016
Kurtuluş savaşında Türk kadınının katkıları kısaca nelerdir? Tarihi Bilgiler 4 Temmuz 2015
Atatürk döneminde Türk kadınının elde ettiği haklar kısaca madde madde Atatürk Hakkında Herşey 19 Mayıs 2014
Toplumda kadının sosyal hayatta yer alması hangi açıdan önemli? Sorular ve Cevaplar 5 Mart 2014

Bu Sayfayı Paylaş