kabul et kalbim sen izin verdin gitmesine

'Güzel Aşk Sözleri' forumunda GizLi_ÖzNe tarafından 13 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. kabul et kalbim sen izin verdin gitmesine konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  -
  Gelişin gibi, Gidişin de Zorlu oldu. İnan. Anlatamadım Sana olan, Bir martı gibi yürekli olan kalbimin sevgisini. Bir Kalbi Böylece Bırakıp gitme. İçimde Binbir Soruyla, Bırakıp gitme. Kalbim izin verse bile, Karşı çık ona.


  Gitme. Gözlerin de gördüm Ben aşk'ı Şimdi Sen gidiyorsun ya, O gözleri arkada Bırakarak. Nasıl geçecek Bu zaman düşünemiyorum. Dinledin beni, Dinlemeye Çalıştım Seni.


  Sen, Ben. Biz olmaya Çalıştık, Uğraştık Ama Biz olamadık. Başından Beri Olmıcağını da biliyorduk ama Söz geçiremedik Beynimize. Olmadı. Olamadı.


  Bugün Senin Hışırtıların la geçti. Sen vardın ya için de, o bile güzeldi. Çünkü düşünüyordum, olmayacak bir daha bu hışırtıların, olmıcak bir daha seni seviyorum diyen sözler. Olmıyacak bir daha seni senden çok sevdim diyen sözler. aŞk'ı Sensin diyip, aŞk'ım diyen sözler. Olmıyacak. Kalbim izin vermişti Dimi Gidişine? Haklısın Şuan o Kalbin ızdırabı ile Sana yazıyorum galiba. Hangi Kanlı aŞklar da Geçer ismim Bilmiyorum ama Bir Seven kalbin, Senin için attığını Düşündüğüm O kalbin, Şahsıma ait Olduğunu, Söylemem gerekli, Galiba…


  Ne zaman Son bulur Yakarışım. Bulmaz herhalde. Buda hayal galiba. Bilirsin Saçma Hayallerim Vardır Benim. Gerçekleşemeyen. İzin vermediğim Hayaller. Sevgimden galiba, Hatalı Senmişsin, Benmişim. Umrumda değil artık. Doğruyu getirmeyen bir şeyin Benim üzerimde Ne türlü bir Hakkı olabilir'ki. Gitmek isteğini İçinde barındıran gitti Zaten.


  Al Beni Buralardan Desem, İşte elim Tut elimden Desem, Sevgine Çok inandım, Seni Çok seviyorum Desem. Dönmek istesen bile, Git dedimse bile, Gittiysen bile, Gel Desem. Hayaller Bir umuttur. İnanmaya Yeniden başlasam Desem. Ben Sende kaldım, Beni Senle Birlikte Geri verirmisin Desem. Ayrılık Hediyemizi Körermiş Beyinler İçin Uzaklara Fırlatsan Desem. Her Mısraya Hüzün ekledim, İçinde Sen Vardın Hüzünler Umud'a Dönüştü Desem. her şeyi Bir kenara at, Sadece Ben olsam Hayatında Desem, Karaktersiz Dediğin Sevgiliye Eski aşkınla Bağlanırmısın Desem, Bana Oyuncaklarını Kaybeden Bir çocuğun, Yeniden bulduğu Oyuncağını gördüğün' de ki Mutlulukla Gel Desem.


  Gelirmisin ?
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - kabul kalbim izin Forum Tarih
Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk anayasası nedir ne zaman kabul edilmiştir kısaca Hukuk 12 Şubat 2017
Türklerin İslamiyeti kabul etmesinin kültürel sonuçları kısaca Tarihi Bilgiler 21 Ocak 2017
Dua ne zaman kabul olur? Dualarımız Dua paylaşımları 24 Kasım 2016
Türk halkının mani dinini kabul etmek istememesinin sebepleri nelerdir kısaca Tarihi Bilgiler 16 Ekim 2016
Türk alfabesinin kabul edilmesinin sebepleri kısaca Tarihi Bilgiler 25 Haziran 2015

Bu Sayfayı Paylaş