KaBoom Pop-up Blocker 2.30 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 19 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  KaBoom Pop-up Blocker 2.30 İndir konusu KaBoom Pop-up Blocker 2.30

  Boyut : 1.79 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 10 kullanım

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Binnsware

  Tanıtım:
  KaBoom Pop-up Blocker, internet sayfalarında aniden karşımıza çıkan reklam pencerelerini engellemeye yarayan oldukça yararlı bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde internette gezerken en olmadık zamanlarda karşımıza çıkan ve bir türlü kapanmak bilmeyen reklam pencerelerinden kurtulabilirsiniz.

  Bu reklam pencereleri internet hızınızı düşürdüğü gibi asıl ilgilenmek istediğiniz alanlarla ilgilenmenizi engelleyerek size sıkıntılı anlar yaratabilirler. Hatta internet üzerinde gezinirken pornografik içerikleri olan reklamlarla sizi eşinizin-dostunuzun yanında zor durumlara sokabilirler. İşte bu nedenle bu engelleyici araç oldukça önemli işlevleri yerine getirmektedir.

  Yazılım İnternet Explorer sayfaları dışında Kazaai, Messenger gibi hizmetleri kullandığınız sırada ortaya çıkan reklam pencerelerini de engellemektedir. Ayrıca bu işlemleri yaparak sistem kaynaklarınızı da en asgari ölçüde kullanmaktadır.

  Not: Yazılım ev kullanıcıları için ücretsiz sunulmakta fakat tam sürüm özellikleri 10 defa kullanılabilmektedir. Tam sürüm ücreti 20 dolardır.

  [​IMG]

  KaBoom Pop-up Blocker 2.30
   

Bu Sayfayı Paylaş