Kablo kirliliğine son !

'Bilim & Teknoloji' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 9 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Kablo kirliliğine son ! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  HDMI kabloda yepyeni bir alternatif.

  Bildiğiniz HDMI kabloları unutun... HDMI kabloda 90 derece dönemi resmen başladı.


  Ses / video çözümleri ve aksesuarları alanlarında son kullanıcıya sunduğu ürünlerle tanınan TTAF, piyasanın ihtiyaçlarını değerlendirerek çok hızlı çözümler üretebilmesiyle de öne çıkıyor. TTAF'ın piyasaya sunduğu son ürünü 90 Derece açılı HDMI kablo modelleri de bunlardan biri.
  Özellikle duvara monte edilen LCD ve plazma TV'lerin arkasında duvar mesafesi problemine çözüm olan 90 Derece açılı HDMI kablo hem bayi kanalından, hem de son kullanıcılardan ilgi görüyor. Bu kabloların flat (yassı) olması da, kablonun kablo kanalına döşenmesinde kolaylık sağlayarak kablo kirliliğini ortadan kaldırıyor.
  Hem orta, hem de üst kategoriye yönelik ürün modellerine sahip olan, ancak hiçbir segmentte kalite prensibinden ödün vermeyen TTAF, 90 Derece HDMI kablolardaki çeşitliliği ile de farklı metraj beklentilerine de cevap verebiliyor. Açılı HDMI Kabloların 90 Derece-90 Derece ve 90 Derece -180 Derece seçenekleri de bulunuyor.
  Kablo çeşitliliği konusunda son derece zengin bir ürün portföyüne sahip olan TTAF, pazara sunduğu kablolara üretim hatalarına karşı "Ömür Boyu Garanti" standardı getirerek de kalitesini bir kez daha ispatlıyor.
   

 2. LogSgLe

  LogSgLe Üye

  Hadi ya baya geç kalınmış, plazma alcam duvarıma bir kablo yüzünden yerleştiremiyecem :S HDD lerdede aynı durum olmuştu 90 derece çözümü gelmişti ben kullanıyorum :)

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kablo kirliliğine Forum Tarih
Kablo kirliliğine son! Bilim & Teknoloji 28 Ocak 2009
Elektrik kablosu faz nötr ve toprak hattı renkleri kısaca Genel Bilgi (Elektrik) 7 Ocak 2016
Kablosuz Ağ Ayarı Nasıl Yapılır Bilgisayar Hakkında Genel Bilgiler 6 Aralık 2013
Kablosuz Ağların Yavaşlama Nedenleri ve Çözümleri İnternet ve Network 24 Mayıs 2011
Televizyonun Kablo Giriş ve Çıkışları Elektronik Genel Bilgi 19 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş