Kabak Görmek Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 17 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Kabak Görmek Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kabak Görmek


  Muhterem saygıdeğer insana insanlara iyi davranan yönetici bilgin yahut doktora Kabak hasta için şifa bulmaya bir iyiliği başa kakmaya birini azarlamaya Kabak yemek berrak zihne pırıltılı zekaya Pişmiş kabak yemek insanın yitirdiği mutluluğununn itibarının dini ve maddi dirliğinin geri gelmesine Tarladan kabak toplamak sıhhat ve iyi geçime Kabak bazen kedere sıkıntılı hayata Çiy kabak yemek tartışmaya tatsız bir duruma Sukabağı faydalı bir adama güzel ve asil yaratılışlı kadına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çiçek.)

  Bu rüyayı gören kimse kadri şanı yüksek ve halka hizmet eden ve bilgin bir kişiye işarettir.

  Yeşil kabak mal mülk ve para olarak yorumlanır.

  Rüyada kabak görmek seyahat ile yorumlanir. Sa-kiz kabagi kara yolu ile bal kabagi deniz olu ile yolculuk edeceksiniz demektir. Kabak yediginizi görmek bu yilinizin çok renkli ve faydali geçecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kabak görmek itibarli sanli insanlara yakin iyi idareci alim veya doktor olan bir kimseye isarettir. Rüyada kabak görmek hasta için sifadir. Bunun için kabak rüyada görülen pismis seylerin en iyisidir. Rüyada pismis kabak yedigini gören kimse dininden nefsinden sevgilisinden veya çocugundan kaybettigi bir sey yine kendisine döner. Rüyada kabagi pismeden yedigini gören kimseye cin tarafindan korku erisir veya bir insanla münakasa eder. Rüyada kabak agacinin gölgesinde oturdugunu gören kimse halk île iyi geçinir. Bazi tabirciler kabak agaci mali olmayan bir fakirdir dediler. Rüyada kabak tarlasindan kabak topladigini gören kimse Yunus (A.S.)'in kissasina binaen hastaligindan kurtulur. Kabak basa kakmaga ve azarlamaga isarettir. Rüyada pismis kabak yedigini gören kimse yedigi miktarca bir ilmi ögrenir veya daginik olan seyleri bir araya getirir. Kabak keder sikinti dar geçim veya hastaliga ya da hapse isarettir. Bazen de rüyada kabak yemek zihin ve zekanin iyiligine isarettir. Kabaktan yapilan kaplar hafif ruhlu faydali güzel ve yüce kadinlara isarettir. Bir kimse rüyada çig kabak yedigini görse çekismege ve serre isarettir. Kap içerisinde olan pismis kabagi yese üzüntü ve kedere isarettir. Eger yedigi pismis kabak kap içerisinde degilse rizka bazen de kaybettigi seyi bulmaga isarettir.

  Rüyada kabak görmek; hasta ise sağlığına kavuşmaya fazla mala murada ermeye işarettir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kabak Görmek Rüya Forum Tarih
Çocuklarda kabakulak belirtileri tedavisi Çocuk Sağlığı ve Bakımı 24 Haziran 2015
Kabak Kızartması Tarifi Yapılışı Mutfağımız Yemeklerimiz 21 Temmuz 2012
Cevizli ve Tahinli Kabak Salatası Tarifi Yapılışı Kebaplar ve Salatalar 11 Temmuz 2012
Peynirli Kabak Püresi Tarifi Yapılışı Resimli Çocuk Yemekleri 6 Temmuz 2012
Pamukçu Mebruke Hakkı Kabakçı İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Balıkesir Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 23 Haziran 2012

Bu Sayfayı Paylaş