Kaçak aşıklar canlı yayında yakalandı

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 11 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Kaçak aşıklar canlı yayında yakalandı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  SAMSUN’un Havza İlçesi’nde 18 yaşına girmesine 10 gün kalan sevdiği O.Ş. ile birlikte İstanbul'a kaçan 17 yaşındaki Y.B., türkücü Mahmut Tuncer'in televizyon programına izleyici olarak katılınca, annesi tarafından tanındı. Annenin polisi araması üzerine kaçak aşıklar stüdyoda yakalandı.


  [​IMG]
  O.Ş. ile Y.B. ailelerinin evliliğe izin vermemesi üzerine birlikte kaçmaya karar verdi. Kızın bulunması için ailesi tarafından yapılan başvurular sonuç vermedi. Cumartesi akşamı Mahmut Tuncer'in bir televizyon kanalında hazırlayıp sunduğu ve çiftlerin hayırseverlerin yardımı ile evlendirildiği ‘Mahmut Tuncer Show' programını izleyen anne Bağdagül B., İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nü arayarak kaçırılan kızını televizyonda gördüğünü bildirip, yakalanıp kendisine teslim edilmesini istedi. Mahmut Tuncer, bir çiftin evliliği için hazırladığı programı sürdürürken, stüdyoya sivil polislerin gelmesi üzerine neye uğradığını şaşırdı. Polislerin durumu anlatması üzerine, yakınlarıyla birlikte geldiği stüdyoda izleyiciler arasında bulunan çifti kameraların önüne alan Mahmut Tuncer, kızını görüp tanıyan Samsun’un Havza İlçesi'nde oturan annesi 2’si kız 4 çocuk annesi Bağdagül B. ile bağlantı kurulmasını istedi.

  Telefona bağlanan Bağdagül B., tüm ısrarlara rağmen sanayi sitesinde çalışan O.A.'ya kızı vermeyeceğini söyledi. Polisler, canlı yayında ailesinin yanına dönmeyeceğini ve mutlaka sevdiği gençle evlenmek istediğini söyleyen Y.B.’nin eve dönmek istememesi halinde Sosyal Hizmetler Yetiştirme Yurdu’na teslim edileceğini, 18 yaşına kadar burada tutulabileceğini bildirdi. Anne Bağdagül B. Buna rağmen kızını vermeyeceğini ve eve götürmek için tüm gücüyle çaba harcayacağını anlattı. Emekli eşi Ali B.’nin birahanede olduğunu ve gece yarısından önce dönmeyeceği için onunla görüşemeyeceklerini anlatan anne Bağdagül B., kızının kendisine verilmesini istedi.

  Mahmut Tuncer bunun üzerine kaçak aşıkları sivil polislere teslim etti. Poliste ifadeleri alınan genç aşıklardan Havza 25 Mayıs İlköğretim Okulu mezunu Y.B. sosyal hizmetler yurduna yerleştirildi.

  Eve dönünde olanları öğrenen kızın babası Ali B. eşi ile birlikte gazetecilerle konuşmak istemezken, kızlarını almak için sonuna kadar çaba harcayacaklarını söylemekle yetindi


  Hürriyet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kaçak aşıklar canlı Forum Tarih
Kötü davranışlar karşısında duyarsız kalındığında toplumda ortaya çıkacak olumsuzluk Seviyeli-Ciddi Konular 9 Mart 2014
Çengelde Kokacak Etimiz mi Var Deyiminin Anlamı Nedir? Atasözleri & Deyimler 30 Ekim 2012
Bakacak Şehit Yüksel Bayhan İlköğretim Oklu Bilgileri Merkez Balıkesir Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 14 Haziran 2012
2012 de çıkacak pc oyunları Oyun Haberleri 9 Aralık 2011
Kabir Herkesi Sıkacakmı Dini Sorular ve Cevaplar 14 Kasım 2011

Bu Sayfayı Paylaş